مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/11/04 تعداد بازدید: 142
print
استاندار گلستان در جلسه هیات امنای دانشگاه فرهنگیان؛ باید منابع درآمدی دانشگاه فرهنگیان افزایش یابد

 استاندار گلستان با تاکید بر جایگاه دانشگاه فرهنگیان در تعلیم تربیت نسل های آینده استان، اظهار کرد: باید به راهکارهایی افزایش منابع درآمدی دانشگاه فرهنگیان از طریق رشد اعتبارات در ردیف های ملی و جذب اعتبارات تملک دارایی توجه ویژه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی صبح امروز پنج شنبه 4 بهمن در پنجمین جلسه هیات امنای دانشگاه فرهنگیان استان، ضمن قدردانی از مدیران پیشین این دانشگاه و آرزوی خدمت صادقانه برای مدیریت فعلی دانشگاه، تصریح کرد: باید با بررسی و شناخت مناسب از وضع موجود برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم و در جلسه آتی مدیریت دانشگاه برنامه مدون یک سال آینده را ارائه کنند.
وی افزود: باید تلاش کنیم در اعتبارات سال آینده بودجه 250 میلیونی دانشگاه فرهنگیان در اعتبارات استانی صد در صد افزایش یابد.
وی خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته و با تلاش های مدیران برخی دستگاه های اجرایی سهم این دستگاه ها در اعتبارات ملی بودجه سال آینده 3 تا 4 برابر شده است.
استاندار گلستان با اشاره به اعتبارات تملک دارایی دانشگاه فرهنگیان در سال جاری ، گفت: باید تلاش شود اعتبارات 320 میلیونی این دانشگاه در سال 97 هرچه سریعتر و با پیگیری های لازم جذب شود.
دکتر هاشمی با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت یادآور شد: آموزش و پرورش باید تلاش کند در جایگاه واقعی خود قرار گیرد و زمینه تسریع در توسعه یافتگی کشور و استان را فراهم آورد.
همچنین در این جلسه حکم دکتر هاشمی استاندار گلستان به عنوان رئیس کمیته استانی هیات امنای دانشگاه فرهنگیان از سوی دکتر بطحائی وزیر آموزش و پرورش به عنوان نائب رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور از سوی محمدرضا مازندرانی رئیس دانشگاه فرهنگیان گلستان به ایشان ابلاغ شد و استاندار گلستان نیز احکام استانی اعضای هیات امنا را به آنان ابلاغ کرد.
لازم به ذکر است دانشگاه فرهنگیان از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر در دو پردیس و یک مرکز دانشگاهی 912 دانشجوی پسر و 701 دانشجوی دختر مشغول به تحصیل هستند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک