مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/10/24 تعداد بازدید: 45
print
 اجازه ندهیم سلامت انتخابات خدشه دار شود

گرگان- رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: باید بیش از پیش هوشیار باشیم و در معرض حرف ها قرار نگیریم تا خدشه ای به انتخابات وارد نشود.

اجازه ندهیم سلامت انتخابات خدشه دار شود
 
گرگان- رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: باید بیش از پیش هوشیار باشیم و در معرض حرف ها قرار نگیریم تا خدشه ای به انتخابات وارد نشود.
 
 عبدالرضا چراغعلی شامگاه دوشنبه در نشست با اعضای ستاد انتخابات شهرستان گرگان ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی، تسلیت حادثه هواپیمایی و واژگونی اتوبوس گنبد و تسلیت رحلت آیت الله میبدی اظهارکرد: نباید اجازه دهیم دشمن از این فرصت استفاده کرده و آن انسجام را که با شهادت حاج قاسم سلیمانی به وجود آمد را در هم بریزد.
 
وی گفت: در حال حاضر با توجه به فشارهای اقتصادی در کشور باید یک پیوستگی و همدلی بین هیأت‌های اجرایی و نظارت داشته باشد چرا که در عصر رسانه باید بیش از پیش هوشیار باشیم و در معرض حرف‌ها قرار نگیریم تا خدشه‌ای به انتخابات وارد نشود.
 
رئیس ستاد انتخابات استان گلستان عنوان کرد: باید از ظرفیت رسانه ملی در جهت حضور گسترده در پای صندوق‌های اخذ رأی استفاده کنیم.
 
وی افزود: باید برابر سوگندی که در مقابل صیانت از آرا مردم خورده‌ایم پایبند باشیم و مردم هم به ما اعتماد کنند.
 
چراغعلی گفت: برای برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی باید از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌ها استفاده کرده و لازمه آن هم نظری و نقدپذیری در روند اجرای انتخابات در همه قسمت‌ها است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک