مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/03/18 تعداد بازدید: 201
print
«مرگ بر استکبار» بانگ مردم روزه دار گلستان در روز جهانی قدس  «هیهات من الذله» در گلستان طنین انداز شد

 باز هم شور و شعور مردم انقلابی، ولایتمدار و شهیدپرور استان گلستان حماسه‌ای دیگر در روز جهانی قدس آفرید و «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» شعار محوری راهپیمایان روزه‌دار بود.

 
به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، مردم روزه‌دار و ولایتمدار استان گلستان دقایقی قبل از ساعت 10 و 30 دقیقه صبح امروز به میعادگاه‌های حضور آمدند و هر چه فریاد داشتند بر سر آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب زدند و در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین با مشت‌های گره کرده به خیابان‌ها آمدند.
 
مردم انقلابی استان گلستان با شعارهای مختلف «این منطق قرآن است؛ مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «نماد شیطان لعین آمریکاست، محور هر جنایتی آمریکاست»، «قدس باید آزاد شود»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «دست خدا بر سر ماست، خامنه ای رهبر ماست»، «ابوالفضل علمدار، خامنه‌ای نگه دار»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «فلسطین پیروز است؛ اسرائیل نابود است»، «هیهات من الذله» و «در پرتو غیرت ملت انقلابی؛ بسته شود دهان این ترامپ روانی» حمایت قاطعانه خود را از آرمان‌های فلسطین اعلام کردند.
 
شعار محوری مردم استکبارستیز استان گلستان بعد از 39 سال همچنان «مرگ بر آمریکا و اسرائیل غاصب» بود، بصیرت مردم همیشه در صحنه این خطه شمالی مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و ایادی استکبار بوده و هست، امروز شیعه و سنی در کنار یکدیگر با وحدت وصف ناشدنی علیه استکبار جهانی قیام کردند و با زبان روزه از خدای مهربان؛ محو استکبار را از صحنه روزگار خواستار شدند.
 
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک