مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/09/01 تعداد بازدید: 65
print
احیای 37 واحد تولیدی گلستان در یک سال گذشته

استاندار گلستان با تاکید اینکه در دو ماه گذشته 290 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی در استان  پرداخت شده است ، اظهار کرد: گلستان در این حوزه با پرداخت تسهیلات به75 واحد تولیدی بعد از استان البرز تاکنون رتبه دوم  کشور را کسب کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی عصر چهارشنبه 30 آبان در نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سالجاری که در شهرک صنعتی بندرگز برگزار شد، ضمن تبریک هفته وحدت و بسیج تصریح کرد:در یکسال گذشته تعداد37 واحد تعطیل با همکاری دستگاههای مرتبط احیا شده که در کشور کم نظیر است.
وی با اشاره به اینکه در این جلسه کارگروه 150 میلیارد تومان جهت پرداخت به کارگاههای تولیدی تصویب شده است،گفت: با پرداخت این مبلغ تا جلسه آینده تسهیلات پرداختی این حوزه به 400 میلیارد تومان خواهد رسید.
استاندار گلستان راستی آزمایی در پرداخت تسهیلات را جزء دستورات مهم این کارگروه دانست و افزود: دستگاههای نظارتی، امنیتی و اطلاعاتی به این بخش ورود مستقیم داشته و کارگاههایی که  این تسهیلات  را دریافت کردند در جایگاه مذکور هزینه شود.
دکتر هاشمی با بیان اینکه شیب توسعه در استان بر اساس آمارها و ارقام ها سرعت خوبی داشته است، خاطر نشان کرد: دستگاههای جرایی استان بخصوص بانکها از کارگروه تسهیل حمایت کامل کرده و در پرداخت تسهیلات به بنگاهها تسهیل نمایند.
لازم به ذکر است استاندار گلستان در حاشیه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرک صنعتی بندرگز از واحد های تولید واقع در این شهرک و واحدهای احیای شده بازدید کرد و همچنین ضمن استعماع درد و دل تولید کنندگان دستور لازم برای رفع مشکلات آنان را صادر کرد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک