مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/17 تعداد بازدید: 181
print
اجرای برنامه های دینی باعث رفع آسیب های اجتماعی می شود

حجت الاسلام علی اکبر سایری گفت: اجرای برنامه های دینی باعث رفع آسیب های اجتماعی می شود.

 معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان:

اجرای برنامه های دینی باعث رفع آسیب های اجتماعی می‌شود
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری گفت: اجرای برنامه های دینی باعث رفع آسیب های اجتماعی می‌شود.
 
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری در جمع زوجهای جوان در مرکز مهر مادران گرگان اظهار کرد: اگر برنامه های مذهبی دینی پررنگ تر برگزار شود قسمت عظیمی از آسیب ها ودغدغه های اجتماعی در میان خانواده ها رفع خواهد شد.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ابراز کرد: داشتن آرامش، امید به زندگی افراد در زندگی زناشویی بالا‌تر می برد و باعث بیشتر شدن طول عمر می‌شود.
 
وی گفت: جامعه ما امروز درگیر آسیب های بزرگ اجتماعی مانند طلاق، بیکاری، اعتیاد و بالارفتن سن ازدواج است که موثر ترین راه برای بطرف کردن این آسیب ها برگزاری ازدواج آسان است.
 
سایری با اشاره به اهمیت ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و الگوسازی از ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در میان نسل جوان، خاطرنشان کرد: باید سبک زندگی و ساده زیستی این بزرگواران را برای جوانان تبیین کنیم.
 
وی، چشم و همچشمی و تجمل گرایی را از دیگر چالش های پیش روی ازدواج آسان عنوان کرد و افزود: اگر کمی توقع مان را پایین بیاوریم می توانیم به یک زندگی مشترک ایده آل توام با آرامش دست یابیم.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به نقش خانواده ها در ایجاد ازدواج آسان و پایدار، خاطرنشان کرد: خانواده ها باید ساده زیستی و قناعت را از کودکی به فرزندانشان بیاموزند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک