مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/29 تعداد بازدید: 111
print
آماده باش و بسیج همه دستگاهها و امکانات گمیشان برای مواجهه با سیلاب

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان پس از بازدید حاشیه گرگانرود و مناطق حادثه خیز و در معرض سیلاب گمیشان، در جلسه اضطراری مدیریت بحران این شهرستان شرکت کرد.

عبدالرضا چراغعلی در این جلسه گفت: بحران اصلی ما راه آبهای ایجاد شده و سرریز آب سدهایی است که از شرق استان و گنبد کاووس در حرکت به سمت گرگانرود و روستاهای حاشیه آن در شهرستان گمیشان است.
وی اظهار کرد: تلاش ما این است که با استفاده از بیل مکانیکی و ادوات لازم، مسیر آب در حال حرکت را به سمت دشت های پایین دست منحرف کنیم تا مردم غرب استان دچار دردسر نشوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ادامه داد: با توجه به اینکه احتمال ورود حجم قابل توجهی از آب به روستاها و مزارع گمیشان وجود دارد، از ظهر امروز آگاهی بخشی به مردم منطقه برای تخلیه نقاط حادثه خیز آغاز شده است.
چراغعلی در پایان خاطرنشان کرد: همه دستگاهها و امکاناتشان بسیج شده و پیش بینی لازم برای تخلیه و اسکان اضطراری مردم روستاهای در معرض سیلاب صورت گرفته است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک