مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1395/12/14 تعداد بازدید: 272
print
سوگواره بین المللی رسانه در گلستان

نخستین سوگواره بین المللی رسانه ای سفینة النجاة با موضوع اربعین حسینی در استان گلستان برگزار می شود.

نخستین سوگواره بین‌المللی رسانه‌ای سفینة النجاة به میزبانی استان گلستان با موضوعات اربعین حسینی در بخش‌های فیلم مستند،نماهنگ و عکس برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا 30 آذر ماه امسال به دبیرخانه دائمی سوگواره بین المللی رسانه ای سفینة النجاة ارسال کنند.

شرکت کنندگان می‌توانند از راه ایمیل Soogvarehnejat@chmail.ir و اکانت تلگرامی MourningSafeenatunNejat آثار خود را ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت دبیرخانه سوگواره سفینة النجاة به آدرس www.soogvareh-nejat.ir  مراجعه کنند.

این سوگواره در بخش‌های تک عکس، مجموعه عکس و عکس تلفن همراه و بخش فیلم کوتاه ، مستند و نماهنگ برگزار می‌شود.

این سوگواره در موضوعات معرفی شخصیت و جایگاه امام حسین(ع) و اهداف قیام عاشورا، حضور ملیت‌های مختلف از سراسر جهان در پیاده‌روی اربعین، جلوه‌های مبارزه با استکبارستیزی در پیاده‌روی، سختی ها و مشکلات مسیر پیاده روی و غیره برگزار می‌شود.

پیاده‌روی بزرگ اربعین ، میعادگاه انسان‌های آزاد و فرصتی بی‌بدیل برای جهانی شدن شعائر حسینی است و این تجمع میلیونی آثار اجتماعی و بین‌المللی ویژه‌ای در تعمیق ارزش‌های دینی دارد اما هنوز گمنام و ناشناخته است و فطرت‌های پاک در سراسر جهان تشنه آشنایی با آن هستند.

سوگواره مردمی سفینة النجاة با هدف معرفی جهانی رویداد عظیم پیاده روی اربعین، محفلی را فراهم آورده تا همه علاقمندان از سراسر جهان بتوانند سهمی در تبلیغ شعائر حسینی داشته باشند.

استفاده از ظرفیت‌های گسترده رسانه‌ای برای ثبت و ترویج مفاهیم والای فرهنگ عاشورا و زیارت اربعین، تشویق و ترغیب هنرمندان برای پرداختن به موضوع‌های مرتبط با فرهنگ عاشورا و زیارت اربعین و فراهم آوردن بستری مناسب برای کشف استعدادهای هنری و ارائه توانمندی‎ها، ایجاد ارتباط و تبادل تجربه‌های هنری میان هنرمندان علاقه‌مند به موضوع سوگواره و اجرای پژوهشی تصویری در بیان عظمت و شکوه و وحدت مسلمانان برای فراهم آوردن محفلی برای ثبت سوغات سفر معنوی زیارت اربعین از مهم ترین اهداف برگزاری این سوگواره است.

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک