مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/04/27 تعداد بازدید: 232
print

بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در خصوص مطالب موهن فصلنامه استارباد

 

فصل نامه استارباد در شماره جدید خود مطالبی موهن و انحرافی تحت عنوان (( در پیرامون انقلاب 57)) به چاپ رسانده است و به معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)  مطالب ناروایی را منتسب کرده و سازمان منافقین را تطهیر و از آن تمجید نموده است.

این فصل‌نامه معلوم نیست با استناد به چه منابعی، این نوشتار را فراهم کرده است و با نگاه وارونه به هدایت رهبری انقلاب اسلامی، تصریحاٌ در صفحه 129 فصل‌نامه اظهار می‌دارد: " من معتقدم که در سطح ملی، جفایی به نیروهای دیگر است که ما انقلاب ایران را به علت اینکه آیت الله خمینی(ره) در عمر 13 ماهه انقلاب و موج عظیمی که ایجاد شد و توانست سخنگو و رهبر نارضایتی‌ها و اعتراضات مردم شود، نباید انقلاب ایران را صرفاٌ انقلاب و نهضت روحانیت بدانیم و ... "  آیا این‌گونه بیانات سخیف درباره انقلاب اسلامی و رهبری آن  با وجود نقش رهبری امام خمینی  (ره ) از سال 41 13 به بعد ، دلالت بر غرض ورزی سیاسی نسبت به انقلاب و رهبری آن ندارد؟! و تلویحاٌ با کمال تاسف می گوید:  آیت الله خمینی از دی ماه سال 56 به بعد رهبر و سخنگوی انقلاب شده است! این بدان معناست که امام خمینی(ره) انقلاب را مصادره کرده است  و در واقع انقلاب متعلق به دیگران است.

این فصلنامه درجایی با توهین به حضرت‌امام‌خمینی(ره) او را رهبر 13ماهه اواخر انقلاب معرفی نموده و یاران با وفای حضرت  امام ( ره) را افرادی بی‌سواد و انقلابی‌نما یاد می کند.

نشریه مذکور با وقاحت تمام در مطلب خود سعی بر آن دارد سازمان منافقین را که با حمایت استکبار جهانی ورژیم صهیونیستی جنایات بیشماری رااز آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون مانند ترور افراد مسلمان وحزب اللهی وهمراهی با رژیم متجاوز صدام رقم زده است تطهیر نماید.

خیلی از افراد نسل جوان و نوجوان استان گلستان شاید ندانند که تعدادی از منافقین آدم کش و جاسوس به واسطه جنایت‌هایی‌ که مرتکب شده بودند بدست عدالت اعدام شدند و عده‌ی زیادی از آنها به خارج ازکشور گریخته‌ و در دامن حکومتهای مرتجع منطقه و کشورهای اروپایی وآمریکایی و صدام جنایتکار برضد ملت آزادیخواه ایران اسلامی تیغ کشیده و در حال حاضر نیز مشغول توطئه هستند.

امت اسلامی گلستان هرگز فراموش نخواهند کرد زمانی را که مردم برای کشورایران تحت لوای ولی فقیه جان می دادند، منافقین از خدا بریده چطور برای ایجاد حکومتی خودمختار در کشور، جنگ داخلی به راه‌انداختند .آیا مطالب مذکور دهن کجی به مقدسات انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران نیست؟!

روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک