مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1395/05/07 تعداد بازدید: 209
print
ایجاد پنج هزار کرسی موعظه و نشر احکام اسلامی ویژه ماه رمضان در استان فارس

ایجاد پنج هزار کرسی موعظه و نشر احکام اسلامی ویژه ماه رمضان در استان فارس معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس به اعزام سه هزار نفر مبلغ دینی به سطح استان در ماه رمضان،اشاره کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، حجت‌الاسلام شکرالله دانش، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس با بیان اینکه از  یک ماه پیش مقدمات و سازکار اعزام مبلغان به سراسر استان فارس برای ماه مبارک رمضان آغاز شد، گفت: با مراجعه مسئولان اعزام و تبلیغات فرهنگی به شهرستان های فارس و نیازسنجی مناطق مختلف به وجود روحانی در ماه رمضان و فعال کردن مساجد استان در این ماه مبارک و پر فیض، مقدمات اعزام روحانیون بومی به مناطق مختلف و مقدمات دعوت مبلغان غیر بومی از حوزه های علمیه خصوصا حوزه علیمه قم انجام شد  و در ماه مبارک رمضان ۱۴۳۶ هجری قمری یک  شبکه تبلیغی فرهنگی پرقدرت در سطح استان فارس فعال است.

وی با اشاره به اعزام سه هزار مبلغان دینی به سطح استان در ماه رمضان، ادامه داد:  پنج هزار کرسی موعظه و نشر احکام نورانی اسلام در سطح استان فارس و مساجد دائر خواهد شد و این شبکه بزرگ فرهنگی؛ مساجد، مراکز مختلف اداری، سازمانی، کارخانه ها و ادارات تمام  استان فارس را در بر می گیرد.

دانش با بیان اینکه این شبکه فرصت مناسبی برای اینکه سازمان ها و دستگاه های مختلف پیام های خود را به اطلاع مردم  در شهرها و روستاها و دهستان ها سطح استان فارس برسانند، افزود: با حضور مبلغین در ماه مبارک رمضان یک اطلاع‌رسانی جامع در خصوص مسائل دینی و مسائل روز کشور صورت خواهد گرفت و خانواده ها در ماه مبارک رمضان با حضور در  مساجد، امامزادگان و مراکز فرهنگی با استفاده از این فرصت گرانقدر  استفاده کامل را  از این جلسات می برند.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک