مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/16 تعداد بازدید: 359
print
برگزاری همایش رجبیون در گلستان

در همایش رجبیون از بانوان فرهیخته اتسان گلستان تجلیل به عمل آمد.

 بابایی، رییس جمعیت بانوان فرهیخته استان در همایش رجبیون: لزوم بازتعریفی از حضور اجتماعی زن بر اساس " نه زن بدون خانواده و نه زن صرفا درون خانه".زن باید در جایگاه واقعی خود قرار بگیرد تا بتواند در جامعه تاثیرگذار باشد. بنا به فرمایش مقام معظم رهبری"زن باید هم مادر خوب و هم همسر خوبی باشد و هم در فعالیتهای اجتماعی شرکت کند و فاطمه زهرا(س) مظهر چنین جمعی است" 

وی ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای سال ۹۷ این تشکل گفت:بر اساس طرح ارتقا کمی و کیفی فعالیتهای جمعیت در همه شهرستانها یاوران جمعیت از بین بانوان علاقمند و فرهیخته جذب شده و جلسات کارگروههای تخصصی را برگزار نموده اند, ۴۰ جلسه کارگروه در مرکز استان تشکیل شده و ۳ نشست فصلی ،۲ همایش و دو نشست بصیرت افزایی داشته ایم. همچنین ۶ جلسه شورای استانی و جلسات دیگری با روسای کارگروههای ۵ گانه برگزار کردیم.
به منظور ارتقا سطح آگاهی و توانمند سازی اعضا،۴ کارگاه آموزشی با موضوعات خانواده پژوهی،سبک زندگی جهادی و آسیبهای اجتماعی و نیز دوره یکماهه تفسیر قرآن کریم را برگزار کردیم.
.....لازم به ذکر است در این همایش از جمعی از بانوان فرهیخته استان، تجلیل بعمل آمد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک