مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/11 تعداد بازدید: 68
print
 نشست جمعی از بانوان فرهیخته گلستان با مدیر کل صدا و سیما

به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن جمعی از بانوان فرهیخته استان به همراهی حجه الاسلام والمسلمین ولی نژاد نشست صمیمانه ای با مدیرکل صدا و سیما برگزار نمودند

حجه الاسلام ولی نژاد در این نشست، ضمن تشکر از فعالیتهای اعضا جمعیت،در خصوص لزوم تعامل این جمعیت و صدا وسیما اذعان داشت لازم است افراد برجسته و کسانی که کارهای مفید و خاص انجام میدهند توسط جمعیت شناسایی و به صدا و سیما معرفی گردند معرفی این افراد به جامعه میتواند در فرهنگ سازی مفید واقع شود.
بابایی رئیس جمعیت ضمن معرفی اجمالی از برنامه ها و چگونگی فعالیت جمعیت، با تاکید به فرمایش مقام معظم رهبری  در خصوص اهمیت استفاده از ظرفیت عظیم زنان به شکل صحیح، گفت این جمعیت تلاش میکند که از نیروی فکری و ظرفیت بانوان در راه توسعه فرهنگ دینی در جامعه بهره بگیرد و از طریق کارگروههای پنج گانه مباحث حوزه زنان را دنبال کرده و طرحهایی را به دستگاههای مختلف ارایه نموده و در همین راستا طرح« خانواده پایدار» را به صدا سیما تقدیم میکند.
وی همچنین لزوم باز تعریفی از حضور اجتماعی زنان را یادآور شد و گفت نباید ذائقه جامعه را به سمتی ببریم که حضور اجتماعی را مساوی با اشتغال بداند.ضمن اینکه به مقوله اشتغال به شکل اصولی و دقیق تر آن باید پرداخت.
در ادامه هریک از حاضرین ضمن معرفی خود ، چگونگی فعالیت خود را در جمعیت بیان نمودند.
در پایان دکتر منتظر حجت مدیر کل صدا و سیما موانع موجود بر سر راه فعالیتهای فرهنگی را برشمرده و گفتند عدم حضور کیفی و کمی بانوان در خانه بعنوان مادر لطمات جبران ناپذیری را به بدنه جامعه وارد میکند. ایشان ،عدم حضور زن در خانواده را یک خطر جدی عنوان کرده و گفتند متاسفانه بسیاری از زنان وظیفه مادری خود را فراموش کرده اند. در حوزه فضای مجازی اول باید آموزش بدهیم بعد استفاده. این جمعیت میتواند در نشر این موارد تاثیرگذار باشد.
 ایشان از همکاری و ارائه طرحهای جمعیت بانوان استقبال کرده و خواستند خانواده های موفق شناسایی و معرفی شوند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک