مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/10 تعداد بازدید: 111
print
 نشست بصیرتی جمعیت بانوان فرهیخته و سازمان بسیج جامعه زنان

نشست بصیرتی با مشارکت جمعیت بانوان فرهیخته و سازمان بسیج جامعه زنان در گرگان برگزار شد

 برگزاری نشست بصیرتی با مشارکت جمعیت بانوان فرهیخته و سازمان بسیج جامعه زنان در گرگان

جمعیت بانوان فرهیخته گلستان با مشارکت بسیج جامعه زنان به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی یک نشست بصیرتی با دعوت از بانوان تاثیرگذار در سالن جلسات سازمان تبلیغات برگزار کرد.
در این نشست حجت الاسلام و المسلمین ولی نژاد مدیر کل سازمان تبلیغات در خصوص چگونگی خلق حماسه ۹ دی بیاناتی ایراد و در ادامه سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا بعنوان سخنران جلسه به بیان ابعاد فتنه ۸۸ پرداخته و در خصوص هدف جنگ نرم که همان تزلزل در ارکان خانواده است جامعه زنان را به تلاش در راستای استحکام کانون خانواده توصیه نمود.
در این نشست بابایی رئیس جمعیت بانوان نقش زنان در شکل گیری، پیروزی و پاسداشت دستاوردهای انقلاب و بویژه موضع گیری صحیح در فتنه ها در ۴۰ سالگی انقلاب یادآور شد.
در این جلسه، مسئول بسیج جامعه زنان استان، جمعی از مشاورین بانوان دستگاهها، اساتید حوزه و دانشگاه، فرمانده پایگاههای مقاومت و... حضور داشتند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک