مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/20 تعداد بازدید: 101
print
 طرح جوان یاوران جمعیت بانوان فرهیخته در گلستان راه اندازی شد.

این طرح با حضور حجه الاسلام سایری معاونت سازمان،بابایی رییس جمعیت،صفریان دبیر جمعیت و غلامی رییس کارگروه خانواده جمعیت و جمعی از دختران جوان در سالن کنفرانس سازمان تبلیغات آغاز به کار کرد.

حجه الاسلام سایری معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات با حضور در اولین نشست دختران جوان گفت: زندگی کوتاه اما پر برکت حضرت زهرا(س) برای همه ما درس است استفاده از فرصت و نیروی جوانی بسیار مغتنم بوده و این تشکل فضای بسیار خوبی برای فعالیت است ایشان ضمن توصیه به جوانان برای مطالعه دقیق بیانیه گام دوم ،خواستند که با همفکری بدنبال الزامات آن باشند.
بابایی رییس جمعیت بانوان فرهیخته،ضمن تشریح طرح جوان یاوران و بیان اهداف آن از حاضرین خواست با جدیت ورود پیدا کرده و با عضویت در کارگروههای این تشکل  مباحث را دنبال کنند 
وی گفت در زمانی که دشمنان ما از همه ظرفیت و توان خود استفاده میکنند ما باید با قوت و قدرت از عرصه فرهنگ دینی خود محافظت کنیم. 
گفتنی است جوان یاوران با تقسیم در۴کارگروه:تعمیق باورهای دینی-آسیبهای اجتماعی حوزه جوانان-بیانیه گام دوم انقلاب-فضای مجازی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک