مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/11 تعداد بازدید: 106
print
صداوسیما ظرفیت های بانوان فرهیخته را به جامعه معرفی کند.

جمعیت بانوان فرهیخته یک تشکل غیر دولتی است که ساختار پیدا کرده است.

 نور الله ولی نژاد مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در دیدار جمعیت بانوان فرهیخته استان با مدیر کل صدا و سیمای گلستان گفت: جمعیت بانوان فرهیخته یک تشکل غیر دولتی است که ساختار پیدا کرده است.

وی گفت:جمعیت بانوان فرهیخته شبکه به هم پیوسته ای است که در استان ، شهرستان و حتی روستاها ورود پیدا کرده است و کل استان را تحت تاثیر خود قرار داده است.
ولی نژاد با بیان اینکه بانوان در حوزه ی فرهنگی دینی و معنوی اهتمام بیشتری دارند لذا  این گروه فرصت خوبی است تا از ظرفیت آنان استفاده شود.
ولی نژاد افزود:رشد آسیب های اجتماعی زیاد است و قشر بانوان می توانند نقش زیادی در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.
وی گفت: صدا و سیما می تواند در تبیین و پیشبرد اهداف و سیاست های بانوان فرهیخته تاثیر گذار باشد.
نصرت بابایی رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان گفت: جمعیت بانوان فرهیخته بدون چشم داشت و به صورت افتخاری و با هدف احیا و باز تولید نگرش اسلامی و تولید فکر ، اندیشه و جریان سازی  فعالیت می کنند.
وی گفت:این جمعیت از سال ۸۴  و با ۶۵ بانوی فرهیخته فعالیت خود را آغاز کرده است و ی در این نشست از  اجرای  طرح یاوران جمعیت  با هدف جذب ۷۰۰ بانو و همچنین راه اندازی طرح جوان یاوران با جذب جوانان نسل چهارم انقلاب خبر داد.
منتظران حجت مدیر کل صدا و سیمای گلستان اظهار داشت: وضعیت ما رو به افول است و دشمن کانون و ستون خانواده را مورد هدف قرار داده است.
وی گفت :وظیفه بانوان فرهیخته نقش آفرینی در حوزه خانواده است.
مدیر کل صدا و سیما ی گلستان با بیان اینکه نسل چهارم و پنجم انقلاب ، آینده نظام و کشور هستند بیان کرد: باید بانوان بتوانند برای این گروه برنامه ریزی داشته باشند زیرا این نسل،جنگ و مسائل ارزشی را ندیده اند و دشمن در فضای مجازی وارد شده است و امروز وظیفه متولیان بسیار نزدیک است.
وی با طرح پرسش از جمعیت بانوان فرهیخته تصریح کرد: بانوان فرهیخته برای نسل سوم و چهارم انقلاب چه کار کرده است
 
منتظران حجت گفت:امروز همه به دنبال ساز زدن و راه خود رفتن است و تاثیرش مقطعی است،باید همه هم جهت شوند و هم افزا شویم و از منابع خود درست استفاده کنیم. 
وی تاکید داشت:بانوان را هشیار کنید وظیفه شان مادری و خانواده است و تربیت فرزندان و حتی شوهر در خانواده هست.
این مدیر استانی افزود:درصد زیادی از بانوان جامعه وظیفه ی مادری خود را فراموش کرده اند،آینده نظام و کشور چه خواهدشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک