مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/04/22 تعداد بازدید: 83
print
قیام گوهرشاد جزو فرازهای مهم تاریخی ایران محسوب می شود

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان قیام گوهرشاد را جزو فرازهای مهم تاریخی ایران دانست و گفت: قیام خونین گوهرشاد را باید همواره مدنظر داشته باشیم و بدانیم امنیتی که در پرتو رعایت حجاب اسلامی داریم ارزان به دست نیامده است.

نصرت بابائی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان در هفته گرامیداشت عفاف و حجاب در جمع دختران تحت پوشش بهزیستی ضمن بیان مفهوم حیا، عفاف و حجاب گفت: حیا یک صفت الهی است که به‌عنوان نیروی کنترل‌کننده درونی عمل می‌کند و سلامت روان را به دنبال دارد.

وی بابیان اینکه حیا یک گوهر گران‌بهاست که برای حفظ آن باید کوشید، افزود: داشتن پوشش مناسب با شئون دینی یکی از راه‌هایی است که به حفظ حیا کمک می‌کند.

بابایی در این کارگاه آموزشی بیان وقایع مسجد گوهرشاد و جنایات حکومت پهلوی در ترویج بی‌حجابی گفت: قیام خونین گوهرشاد را باید همواره مدنظر داشته باشیم و بدانیم امنیتی که در پرتو رعایت حجاب اسلامی داریم ارزان به دست نیامده است.

وی تأکید کرد در مقابل همه توطئه‌های دشمن در جهت ترویج بی‌بند باری، ما به قرآن استناد می‌کنیم و فقط به دستورات این کتاب مقدس عمل می‌کنیم که قطعاً سعادت ما درگرو آن است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک