مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/04/24 تعداد بازدید: 54
print
زنان محور وحدت آفرینی در خانواده و جامعه هستند

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته گلستان با اشاره به نقش زنان در جامعه، گفت: زنان محور وحدت آفرینی در خانواده و جامعه هستند.

نصرت بابائی، رئیس جمعیت بانوان گلستان فرهیخته در اولین نشست علمی و پژوهشی، نقش بانوان را در ارتقا وحدت اسلامی مهم دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی از ماهیت وحدت‌گرا برخوردار است.

وی با بیان اینکه زنان سهم بسزایی در نهضت اسلامی و پیروزی انقلاب اسلامی بر عهده‌دارند، افزود: جامعه بانوان در عرصه‌های مختلف چون وحدت‌آفرینی نقش بسیار مهمی را ایفا کردند.

وی گفت: به دلیل محوریت زنان در خانواده و فرهنگ‌سازی در عرصه‌های گوناگون، ایجاد وحدت از طریق تربیت نسل‌ها صورت می‌گیرد.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته گلستان گفت: اگر بخواهیم نسل‌های آینده وحدت‌گرا باشند باید در کانون خانواده تربیت شوند.

وی انسجام و وحدت بین مسلمانان را راهکار مهم برای مقابله با توطئه‌های دنیای استکبار دانست و گفت: این امر زن و مرد نمی‌شناسد از طریق ایجاد زمینه برای حضور زنان فرهیخته در مجامع بین‌المللی و گفتگوی زنان مسلمان می‌توان به فهم مشترک در مسائل بین‌المللی رسید.

بابائی همچنین با اشاره به دلاور مردهای مدافعین حرم گفت: زنان و مادران مدافعین حرم از نمونه‌های بارز الگوی وحدت‌آفرین در جهان اسلام هستند.

گفتنی است این نشست با حضور جمعی از اساتید دانشگاه‌ها در واحد خواهران جامعة المصطفی برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک