مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/04/19 تعداد بازدید: 104
print
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته گلستان: عفاف و حجاب از جایگاه قرآنی برخوردار است

بابایی با بیان اینکه عفاف و حجاب از جایگاه قرآنی برخوردار است، گفت: در قرآن کریم به مردان و زنان به رعایت عفاف و حجاب تاکید شده است.

نصرت بابایی در همایش عفاف و حجاب رضوی اظهار کرد: با توجه به اینکه  در هفته عفاف و حجاب هستیم و در روز بیست و یک تیر  روز عفاف و حجاب نامگذاری شده و اهمیت این موضوع لازم است که گروه‎های مختلف مردمی به این مهم بپردازند.

 

 رئیس جمعیت بانوان فرهیخته گلستان ادامه داد: دشمن با ترفندهای مختلف شبهه افکنی می‎کند و نیاز است با نشست‎های مختلف به ارتقاء سطح آگاهی مردم کمک کنیم.

 

بابایی با بیان اینکه عفاف و حجاب از یک جایگاه قرآنی برخوردار است، یادآور شد: در قرآن کریم به مردان و زنان به رعایت عفاف و حجاب تاکید شده است و لذا برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با همکاری کانون خانواده آستان قدس و جمعیت بانوان فرهیخته تبلیغات اسلامی استان گلستان این برنامه را تدارک دیدند.

 

وی با بیان اینکه این برنامه با حضور خادمیاران رضوی در استان گلستان برگزار شد، افزود: دشمن با یک راهبرد اساسی در جهت مبارزه با اخلاق کار می‎کنند و در تلاش هستند که تفکر خود را به دیگر کشورها به ویژه کشورهای اسلامی القاح کنند.

 

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته گلستان با بیان اینکه عفاف و حجاب به تقویت بنیان خانواده موثر است، افزود: هیچ منعی برای حضور بانوان محجبه برای فعالیت‎های اجتماعی ، فرهنگی و ... وجود ندارد و لذا در چهل سال گذشته شاهد افتخارآفرینی‎های زیادی از سوی بانوان محجبه در جمهوری اسلامی ایران بودیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک