مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/04/20 تعداد بازدید: 47
print
دشمن امروز حیا و عفت دختران ما را نشانه گرفته است

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته گلستان گفت: دشمن امروز حیا و عفت دختران و زنان ما را نشانه گرفته است که زنان مسلمان جامعه نباید فریب تبلیغات و شبهه افکنی های دشمن را بخورند.

نصرت بابائی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته گلستان طی مراسمی که به مناسبت دهه کرامت در شهرستان بندرگز برگزار شد، ضمن برشمردن فرازهایی از زندگی حضرت معصومه(س) گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این بانوی بزرگوار ولایت مداری و دفاع از ولایت بوده است.

وی افزود: کریمه اهل‌بیت دارای مقام علمی والایی بودند و برای دفاع از ولی زمان خود رنج سفر طولانی را بر خود هموار کردند.

بابائی با برشمردن آثار و پیامدهای بی‌حجابی در خانواده و جامعه گفت: دشمن امروز حیا و عفت دختران و زنان ما را نشانه گرفته است لذا زنان مسلمان جامعه ما را بیش از هر زمان دیگری باید به دفاع از میراث گران‌بهای حضرت فاطمه زهرا (س) برخاسته و فریب تبلیغات و شبهه افکنی ها را نخورند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک