مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/01 تعداد بازدید: 90
print
بانوان فرهیخته در حوزه آسیب های اجتماعی مطالبه گر باشند

ولی نژاد در جلسه شورای استانی جمعیت بانوان فرهیخته اظهار کرد: هویت بخشی در حوزه بانوان انجام شد اما تا نتیجه مطلوب فاصله داریم وبانوان در حوزه آسیب های اجتماعی مطالبه گر باشند.

 حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در جلسه شورای استانی جمعیت بانوان فرهیخته اظهار کرد: هویت بخشی در حوزه بانوان انجام شده است اما تا نتیجه مطلوب فاصله است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه جمعیت بانوان فرهیخته سر تیم و متولی مشخص دارد و در این حوزه؛ کار گروه، جلسات تعریف شده و مشخص برگزار می‌شود، افزود: اگر چه در هر برنامه‌ای با وضع مطلوب فاصله داریم اما قدم‌های خوبی تا کنون برداشته‌شده که برای رسیدن به هدف باید کار را کوچک کرد و بعد برای آن متولی ساخت..

ولی نژاد با بیان اینکه باید به طور دقیق اطلاعات و آمار در حوزه بانوان استان گلستان جمع آوری شود، اظهار کرد: پیام جامعه زنان فرهیخته باید در همه شهرها و روستاها نشر پیدا کند تا به گوش همگان برسد.

وی با اشاره به اینکه از ظرفیت بانوان فرهیخته باید به خوبی استفاده شود، افزود: بانوانی که در مناطق حاشیه نشین ساکن هستند از توانمندی بسیار بالایی برخوردار هستند که باید از همه این ظرفیت ها به درستی استفاده شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: بانوان فرهیخته با رایزنی درمورد وضعیت آسیب‌های اجتماعی جامعه مطالبه گری کنند.

نصرت بابایی، رئیس جمعیت زنان فرهیخته استان گلستان در ادامه این جلسه اظهار کرد: جلسه شورای استانی به‌عنوان یکی از ارکان جمعیت بانوان فرهیخته، محل تصمیم گیری برای برنامه ها و روند فعالیت های این مجموعه است.

وی با ارائه طرح ارتقا کمی و کیفی فعالیت های جمعیت بانوان فرهیخته، افزود: با توجه به فرا رسیدن هفته زن در نظر داریم از بانوان فرهیخته موفق تجلیل به عمل آوریم.

رئیس جمعیت زنان فرهیخته استان گلستان از برگزاری نشست فصلی برای همه اعضا زنان فرهیخته خبر داد و گفت: طرح جوان با عنوان «یاوران بانوان فرهیخته» که شامل دختران ۱۸ تا ۲۵ سال است در این ایام اجرای خواهد شد.

بابایی در پایان از اعزام بانوان فرهیخته جهت سخنرانی در مراسم هفته زن و تجلیل از مقام حضرت زهرا (س) در مجامع بانوان خبر داد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک