مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/13 تعداد بازدید: 222
print
 پیام تشکر مدیر کل محترم اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان از حضور پرشور عزاداران حسینی در محرم 1396

پیام تشکر مدیر کل محترم اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان از حضور پرشور عزاداران حسینی در محرم 1396

 

باسمه تعالی

اسلام، زنده‌ی به عاشورا و به حسین‌بن‌علی (علیه‌السّلام) است. (مقام معظم رهبری)

بخود ببال که عاشق و شیفته حسینی وعشق به حسین خیمه همیشه افراشته در جان توست خیمه ای به وسعت همه هستی خیمه ای به بلندای همه اسمانها با خوانی گسترده تر از عطش که تشنگی بشریت را پایان خواهد داد هرگز مباد بی این عشق زندگی کنیم و بی این محبت بمیریم؛باز هم محرم ویک دنیا اشک و عشق و عبرت ؛ با ز هم محرم و رساندن صدای مظلومیت آل علی به گوش تاریخ، بازهم کربلا وسرزمینی که تمام هستی به گردش طواف می کنند وباز هم یک روز به وسعت تمام روزهای خدا.

ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات وعزاداریهای پر شور وسراسر شعور اقشار مختلف ومومن ومتعهد به ارمانهای سید و سالار شهیدان که از اغار محرم با بر افراشتن خیمه های حسینی در اقصی نقاط استان بار دیگر عشق و ارادت ؛ مهر و محبت خود را به خاندان اهل بیت (ع)ثابت نمودند بدینوسیله از           نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار گلستان ، ائمه محترم جمعه و جماعات ، مبلغین ؛ نمایندگان محترم مردشریف استان در مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی ؛ فرمانداریها ؛کانون مداحان ؛ نیروهای انتظامی ، نظامی و امنیتی ،شورای هیئت های مذهبی ؛هیئت امنای مساجد، دستجات عزاداری ،اصحاب رسانه  ؛صدا وسیمای مرکز گلستان ؛ ؛سازمان ها ،ادارات ونهادها ؛ شهرداران و عموم مردم استان وتمامی کسانی که نقش بسزایی در برگزاری این آیین داشته اند قدردانی می شود.

 

 مدیر کل  تبلیغات اسلامی استان گلستان

 

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک