مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/17 تعداد بازدید: 181
print
بیانیه سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان بمناسبت روز خبرنگار

فرارسیدن 17مردادماه سالروز شهادت خبرنگار جاودانه محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی میداریم.

باسمه تعالی
بیانیه سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان بمناسبت روز خبرنگار

فرارسیدن 17مردادماه سالروز شهادت خبرنگار  جاودانه محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی میداریم.
خبر وخبررسانی هویتی تعریف شده ویک ضرورت وجزء جدایی ناپذیر در زندگی بشر است اهمیت این موضوع به میزانی است که خداوند در قرآن به قلم البته قلم صادقانه مبین حقایق که وسیله انتقال اخبار ومکنونات انسان است قسم خورده است.
روزخبرنگار فرصتی مغتنمی است تا جایگاه مهم واثربخش این قشرفرهیخته و زحمتکش مورد بازخوانی ودقت نظر قرارگرفته وبه نقش مهم اجتماعی ، فرهنگی وتلاش تمام اقشار وگروه های خبری از جمله خبرنگاران استان اعم از صداوسیما ، روزنامه ، هفته نامه ،ماهنامه،گاهنامه ،نشریه وسایت های خبری که صادقانه ودلسوزانه زمینه چرخش آزاد اطلاعات و گسترش مرزهای اطلاع رسانی را فراهم می کنند تشکر وقدردانی می نمایم.
خوشبختانه امروز بیش از هر زمان دیگری نقش خبرنگاران به عنوان یکی از منابع قدرت و درعین حال افسران فرهنگی در تقابل با دشمنان مورد توجه وشناسایی قرار گرفته وآنچه در این میان بیشتر از همه مهم است موضوع اخلاق مداری ، مسئولیت پذیری و دفاع به موقع از انقلاب و منافع مردم قدرشناس بوده و امید است در آینده بیش از پیش شاهد ثمردهی آن در حوزه خبرنگاران دلسوز استان باشیم .
البته همگی بر این واقفیم که خبرنگاران موفق کسانی هستند که دلشان بیش از همه برای اسلام ، انقلاب ونظامشان می سوزد و از همین منظر دنبال بیان مسائل حل نشده و گره گشایی می گردند تا با ارائه بهترین راهکارها در رفع چالشها ، فقر ، فساد ،تبعیض ، بی عدالتی وظلم را که بر خلاف سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشدو مقام معظم رهبری بارها برآن تاکید فرموده اند را شناسایی وگوشزد نمایند .
دفاع از انقلاب اسلامی برهمه واجب وبراصحاب فرهنگ ، هنرورسانه مهم ترو در شرایط فعلی از اوجب واجبات است .
اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار برای تمامی دست اندرکاران خبر ورسانه توفیق روز افزون را از خدای بزرگ مسئلت می نماید.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک