مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: انگیزه شهیدان از حضور در میدان جهاد حمایت از انقلاب، امام، حجاب و دفع شر دشمن بود که باید مراقبت کرد این آرمان ها به دست برخی افراد نفی و مخدوش نشود.

ادامه مطلب
1400/01/10

حضرت آیت الله خامنه ای در پیام نوروزی خود سال ۱۴۰۰ را سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری کردند و فرمودند:شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه جانبه کاملاً محقق شود.

ادامه مطلب
1399/12/29

فرمانده کل قوا در پیامی خطاب به فرمانده کل سپاه،آورده اند: سلام مرا به همه پاسداران برسانید، ان شاءالله موفق باشید؛ با قدرت به فعالیت های شایسته خود ادامه دهید.

ادامه مطلب
1399/12/27

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: شهیدان و جانبازان و آزادگان زن، نمایشگرانِ یکی از برترین قله های افتخارات انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی هستند.

ادامه مطلب
1399/12/19

حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: گرانی و مشکلات معیشتی مردم همه راه حل دارد و بارها در جلسات متعدد این نکات را تذکر داده و راه حل های مورد نظر کارشناسان را به مسئولان گفته ایم.

ادامه مطلب
1399/12/15

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: حد غنی سازی ایران ۲۰درصد نیست؛ متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد.

ادامه مطلب
1399/12/05

رهبر معظم انقلاب با اشاره به مساله «برجام»، با بیان اینکه این دفعه فقط عمل نیاز است، فرمودند: با حرف و وعده، جمهوری اسلامی قانع نخواهد شد.

ادامه مطلب
1399/11/30

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: اگر می خواهند ایران به تعهدات برگردد، آمریکا باید همه تحریم ها را لغو کند و ما راستی آزمایی کنیم و ببینیم درست است، آن وقت به تعهدات برمی گردیم.

ادامه مطلب
1399/11/19

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: بدانید دشمنان در مقابله با جمهوری اسلامی هیچ غلطی نمی توانند بکنند و اسلام و جمهوری اسلامی رو به قوت و اقتدار روزافزون است.

ادامه مطلب
1399/11/15

مقام معظم رهبری: دشمنان سعی میکنند انقلاب را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم میآورد. سعی میکنند امام را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست.

ادامه مطلب
1399/11/12

رهبر انقلاب در سالروز قیام ۱۹ دی: واردات واکسن آمریکایی ممنوع است/غربی هاموظفند تحریم ها را بردارند

ادامه مطلب
1399/10/21

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه مسئولان در قبال پرستاران تکالیفی دارند، فرمودند: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری مدت ها قبل تصویب شده و به سود پرستاران است و باید اجرا شود.

ادامه مطلب
1399/09/30

رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت شهید سلیمانی:انتقام از قاتلان شهید سلیمانی در هر زمان که ممکن باشد قطعی است

ادامه مطلب
1399/09/26

رهبر معظم انقلاب در پیامی با اشاره به ترور شهید فخری زاده بر پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن، تاکید کردند.

ادامه مطلب
1399/09/08

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما ظرفیت ها و توانایی های فراوانی برای بی اثر کردن تحریم ها داریم، به شرط آنکه بخواهیم و همت کنیم و به دل مشکلات برویم.

ادامه مطلب
1399/09/04
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک