مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا

رهبر معظم انقلاب در پیامی با اشاره به ترور شهید فخری زاده بر پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن، تاکید کردند.

ادامه مطلب
1399/09/08

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما ظرفیت ها و توانایی های فراوانی برای بی اثر کردن تحریم ها داریم، به شرط آنکه بخواهیم و همت کنیم و به دل مشکلات برویم.

ادامه مطلب
1399/09/04

حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه اهانت به پیامبر نشان دهنده ذات ظلمانی تمدن غرب است، تاکیدکردند: اتحاد مسلمانان درمان بسیاری از دردهای امت اسلامی است.

ادامه مطلب
1399/08/13

مردم عزیز ما قدر دان زحمات و تلاش های بی وقفه خدمتگزاران به خود و کشور هستند؛ و امروز اقتدار و مهربانی را توأمان در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران احساس می کنند و از ابتکارات ناجا در برخورد با منکرات استقبال می کنند.

ادامه مطلب
1399/07/29

فرمانده معظم کل قوا فرمودند: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم قابل حل هستند و سر و صداهای اراذل مسلط بر ملت آمریکا هم نباید ذهن کسی را مشغول کند.

ادامه مطلب
1399/07/23

رهبر معظم انقلاب: گذشت زمان نتوانسته و هرگز نخواهد توانست یاد ارجمند شهیدان عزیز را از خاطر ملت ایران بزداید. این لوح درخشان همواره مزیّن به عنوان شهادت و یاد شهیدان خواهد ماند.

ادامه مطلب
1399/07/03

رهبر معظم انقلاب: دفاع مقدس ازاول تا آخر مدبرانه بود/ دست تحریف دنبال شبهه افکنی است

ادامه مطلب
1399/06/31

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: گناه نابخشودنی یک نشریه فرانسوی در اهانت به حضرت رسول اعظم(ص) بار دیگر عناد و کینه شرارت بار دستگاه های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام را آشکار ساخت.

ادامه مطلب
1399/06/18

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: از ملت عزیز ایران تشکر می کنم به خاطر حسن رفتارشان در دهه عاشورا که واقعاً امسال را به عنوان یک پدیده در تاریخ کشور ماندگار کرد.

ادامه مطلب
1399/06/12

رهبر معظم انقلاب: امنیت کشور مرهون آمادگی و بیداری پدافند هوایی است.

ادامه مطلب
1399/06/10

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: موانع تولید را برطرف کنید، بسیاری از این موانع مانند مسئله واردات بی رویه، مشکلات قطعات، ناهماهنگی ها در بخش های پایین دستی در درون کشور است.

ادامه مطلب
1399/06/02

رهبر معظم انقلاب: محرّم بزرگداشت یک خاطره بی نظیر تاریخ است

ادامه مطلب
1399/05/30

مقام معظم رهبری: «امام موسی کاظم علیه السلام همه زندگی خود را وقف جهاد مقدس ساخته بود؛ یعنی: اولاً تبیین اسلام ناب و تفسیر صحیح قرآن؛ ثانیاً، تبیین مسئله امامت و حاکمیت سیاسی؛ ثالثاً، تلاش برای تشکیل آن جامعه.»

ادامه مطلب
1399/05/22

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: حضور آمریکا در غرب آسیا را به زیان ملت های این منطقه و موجب ناامنی و ویرانی و عقب ماندگی کشورها می دانیم.

ادامه مطلب
1399/05/08

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار نخست وزیر عراق تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران هرگز ترور سردار سلیمانی را فراموش نخواهد کرد و قطعاً ضربه متقابل را به آمریکایی ها خواهد زد.

ادامه مطلب
1399/04/31
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک