مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: گناه نابخشودنی یک نشریه فرانسوی در اهانت به حضرت رسول اعظم(ص) بار دیگر عناد و کینه شرارت بار دستگاه های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام را آشکار ساخت.

ادامه مطلب
1399/06/18

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: از ملت عزیز ایران تشکر می کنم به خاطر حسن رفتارشان در دهه عاشورا که واقعاً امسال را به عنوان یک پدیده در تاریخ کشور ماندگار کرد.

ادامه مطلب
1399/06/12

رهبر معظم انقلاب: امنیت کشور مرهون آمادگی و بیداری پدافند هوایی است.

ادامه مطلب
1399/06/10

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: موانع تولید را برطرف کنید، بسیاری از این موانع مانند مسئله واردات بی رویه، مشکلات قطعات، ناهماهنگی ها در بخش های پایین دستی در درون کشور است.

ادامه مطلب
1399/06/02

رهبر معظم انقلاب: محرّم بزرگداشت یک خاطره بی نظیر تاریخ است

ادامه مطلب
1399/05/30

مقام معظم رهبری: «امام موسی کاظم علیه السلام همه زندگی خود را وقف جهاد مقدس ساخته بود؛ یعنی: اولاً تبیین اسلام ناب و تفسیر صحیح قرآن؛ ثانیاً، تبیین مسئله امامت و حاکمیت سیاسی؛ ثالثاً، تلاش برای تشکیل آن جامعه.»

ادامه مطلب
1399/05/22

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: حضور آمریکا در غرب آسیا را به زیان ملت های این منطقه و موجب ناامنی و ویرانی و عقب ماندگی کشورها می دانیم.

ادامه مطلب
1399/05/08

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار نخست وزیر عراق تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران هرگز ترور سردار سلیمانی را فراموش نخواهد کرد و قطعاً ضربه متقابل را به آمریکایی ها خواهد زد.

ادامه مطلب
1399/04/31

رهبر انقلاب : اطمینان داریم همه مشکلات موجود قابل حل است و مجلس باید با اولویت بندی مسائل، پرهیز از حاشیه سازی و نیز کار مخلصانه برای مردم در روند حل مشکلات، تأثیر محسوس بگذارد.

ادامه مطلب
1399/04/22

مقام معظم رهبری : حجاب مایه ی تشخص و آزادی زن است؛ برخلاف تبلیغات ابلهانه و ظاهربینانه ی مادیگرایان، مایه ی اسارت زن نیست.

ادامه مطلب
1399/04/22

مقام معظم رهبری: حجاب برای زن، به معنای ذلت نیست؛ بلکه به معنای عصمت و حفظ زن است و نه فقط عصمت و حفظ زن، بلکه عصمت و حفاظت زن و مرد هر دوست.حجاب به معنای چادر نیست؛ اما چادر در نزد ما ایرانی ها که زن های ما از قدیم داشتند، بهترین نوع حجاب است.

ادامه مطلب
1399/04/18

رهبر معظم انقلاب فرمودند: تنها تفاوت ویروس کرونا با ویروس فساد این است که ویروس کرونا با شستشوی دست برطرف می شود اما تنها راه مقابله با ویروس فساد، قطع دست مفسد است.

ادامه مطلب
1399/04/07

حجت الاسلام والمسلمین قمی : سازمان تبلیغات اسلامی اجتماعی تر شده و گام های بزرگی برای حل مشکلات مردم برداشته است.

ادامه مطلب
1399/04/01

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هر دلسوزی این عدم استقبال نمایندگان مجلس برای عضویت در کمیسیون فرهنگی را که ببیند یاد مظلومیت فرهنگ می افتد.

ادامه مطلب
1399/03/25

مقام معظم رهبری : به همه شما عزیزان، کاپیتان و کارکنان کشتی خدا قوت می گویم. کار بزرگی کردید. حرکت شما حرکتی جهادی بود. کشور را سرافراز کردید. ان شاالله موفق باشید.

ادامه مطلب
1399/03/19
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک