مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/25 تعداد بازدید: 17
print
 کتاب «شفاعت و اهل نجات» منتشر شد

کتاب «شفاعت و اهل نجات» حاصل گفتارهای آیت الله سید کاظم نورمفیدی منتشر شد.

کتاب «شفاعت و اهل نجات» منتشر شد
 
کتاب «شفاعت و اهل نجات» حاصل گفتارهای آیت الله سید کاظم نورمفیدی منتشر شد.
 
این کتاب متن گفتار روان و در عین حال دقیق و لطیف آیت الله نورمفیدی در موضوع مرتبط با قیامت و با محور «اهل نجات» و «شفاعت» در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۸۵ در مسجد جامع گلشن است که با استناد به آیات و روایت به موضوع شفاعت و اهل نجات پرداخته شده است.
 
این اثر شامل بخش‌هایی هم چون شفاعت در آیات و روایات، اقسام شفاعت، شفاعت جلوه ه‌ای از رحمت خداوند، شفاعت تنها به اذن خداوند و از راه واسطه‌ها، شفاعت کنندگان، شفاعت شوندگان، تأثیر اعمال در بهره مندی از شفاعت، اشکال به مسئله شفاعت و پاسخ به آن، زمان شفاعت، مستضعفین در زمره اهل نجات، دو دسته روایت درباره نجات غیر شیعه، درباره اهل نجات و غیره است.
 
کتاب فوق توسط حجت منگنه چی از فضلای حوزه علمیه قم تنظیم و تدوین شده و انتشارات بوستان کتاب قم آن را در قطع رقعی و ۱۷۶ صفحه چاپ و منتشر کرده است.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک