مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/07 تعداد بازدید: 181
print
نقش رهبر انقلاب  در مهار بحران فتنه۸۸

این اثر به بررسی نقش و جایگاه و برخی ابعاد مدیریتی حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر حکومت اسلامی در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 می پردازد و جلوه ها و ابعاد مدیریتی ایشان را توضیح می دهد.

درآستانه ۹دی منتشر شد؛کتابی درباره نقش رهبر انقلاب  در مهار بحران فتنه۸۸

 
 
تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی نشان می‌دهد این انقلاب و ملت، بارها مورد هجوم فتنه‌گران داخلی و خارجی قرار گرفته، اما تدبیری همیشگی با پشتوانه‌ی اندیشه‌ای ناب، توانسته است این امانت الهی را از تنگناهای تاریخ به‌سمت آینده‌ای روشن رهنمون سازد. ولایت فقیه به‌عنوان رکن رکین نظام اسلامی تضمین‌کننده‌ی جمهوریّت و اسلامیّت نظام و اصلی‌ترین نگاهبان کشور در برابر آسیب‌ها و طوفان‌ها در شرایط بحرانی ‌است. بنابراین، جایگاه و نقش رهبر معظم انقلاب وجه ممیّز جمهوری اسلامی ایران با بسیاری از نظام‌های سیاسی دیگر محسوب می‌شود.
 
این اثر به بررسی نقش و جایگاه و برخی ابعاد مدیریتی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر حکومت اسلامی در حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1388 می‌پردازد و جلوه‌ها و ابعاد مدیریتی ایشان را توضیح می‌دهد.
 
نویسنده این کتاب که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده علی اصغر اصغرزاده است.
 
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک