مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا

علت ناهنجاری و مشکلات اجتماعی و رفتاری در جهان انسانی و اجتماعی بوده اند.

جامعه شناسان آمریکایی در واکنش به مسائلی همچون مهاجرت، شهرنشینی و فقر و نابرابری اجتماعی به ایجاد علمی کاربردی برانگیخته شدند.جای شگفتی است که تعریف بحران اجتماعی دشوار است. پدیده یا مسئله اجتماعی تا حدودی به معنای بحران نزدیک است، اما پدیده یا مسئله...

ادامه مطلب
1396/02/19

کنسرت یابیمارستان گردی

ادامه مطلب
1396/02/19

مقاله اجتماعی راجب کار

اگر قرار است برای جایی کار کنید, یعنی باید تقریبا دو سوم از ساعات بیداری تان را در آن محیط و در ارتباط با کارهای آن مرکز, بگذرانید در واقع یعنی بیشتر از اعضای خانواده تان با همکارانتان روبه رو خواهید شد پس همانطور که در ازدواج و در روابط خانوادگی, ...

ادامه مطلب
1396/02/19

آسیب اجتماعی

ادامه مطلب
1396/02/16

بعثت پیامبر(ص)

بعثت پیامبر، بارقه ى نور علم و نبوت بر ظلمت جهالت

ادامه مطلب
1396/02/04

اقتصاد مقاومتی

کارشناس برنامه ریزی امور فرهنگی گفت :نیاز و ضرورت دارد که ما واقعا اقتصاد مقاومتی را جدی بگیریم و آن را یک مسئله بدانیم مسئله ای که بطور دقیق باید درباره ی آن اندیشیده و برنامه ریزی شود.

ادامه مطلب
1395/12/18

سبک زندگی حضرت فاطمه (س) بهترین الگوی جامعه است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) اظهار کرد: باید سیره و روش این دو بزرگوار را در زندگی به کار گیریم و پیرو راه آن ها باشیم.

ادامه مطلب
1395/12/17

جواهری ناشناخته به نام ترکمن صحرا

این مراسم در میان ترکمن ها سه الی چهار روز به طول می انجامد و شامل مراحلی چون اولی قده، پذیرایی، مصائب (مصاحب)، کجاوه (عروس کشی)، اوجه و اللش دمه یا عقدکنان است.

ادامه مطلب
1395/12/17

کشف یک شهاب سنگ عجیب روی مریخ تصاویر

مریخ نورد "کنجکاوی" ناسا در حال حاضر در حال بالا رفتن از دامنه کوه شارپ برای رسیدن به محل اکتشاف بعدی خود بوده و در این حین به یک جسم عجیب و غریب برخورد کرده است.

ادامه مطلب
1395/10/05

آیا ازدواج دانشجویی صحیح است یاخیر؟

ازدواج دانشجویی معایب و مزایایی دارد‎

ادامه مطلب
1395/09/30

آیا امام قائل به قطع رابطه با آمریکا بود؟

رابطه با آمریکا در سپهر اندیشه و عمل حضرت امام (رحمت الله علیه) در مقاطع زمانی مختلف دارای چارچوب ثابتی بوده است، یعنی ایشان همواره خواستار قطع رابطه‌ی استعماری و سلطه‌طلبانه‌ی این کشور بودند.

ادامه مطلب
1395/09/30

میلاد حضرت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع)

ادامه مطلب
1395/09/23

خداحافظی با موهای سفید همین حالا

خداحافظی با موهای سفید همین حالا

ادامه مطلب
1395/09/05

به بهانه هفته کتابخوانی

محمد رضا بهرامی

ادامه مطلب
1395/09/04
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک