مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/28 تعداد بازدید: 96
print
 محققان: «افسردگی» در کودکان از 7 سالگی قابل تشخیص است

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد علائم افسردگی در کودکان از هفت سالگی قابل مشاهده است و علائم هشدار دهنده‌ می‌تواند مشکلات عاطفی آینده را پیش‌بینی کند.
 
محققان: «افسردگی» در کودکان از 7 سالگی قابل تشخیص است
 
 به نقل از دیلی‌میل، یک مطالعه جدید نشان می‌دهد علائم افسردگی در کودکان از هفت سالگی قابل مشاهده است.
 
محققان آمریکایی با اسکن کردن مغز کودکان علائم افسردگی در آنها را پیدا کرده‌اند، کسانی که افسردگی داشتند ارتباط کمتری بین نیمه‌های مغز داشتند.
 
 در بسیاری از افراد علائم افسردگی از دوره نوجوانی و با نشانه‌هایی از استرس و اضطراب پیدا می‌شود در عین حال تعداد زیادی از افرد نیز در سنین پایین کودکی به این اختلال دچار می‌شوند. 
 
یک مطالعه نشان می‌دهد افسردگی ممکن است در مغز کودکان از هفت سالگی شروع شود و علائم هشدار دهنده می‌تواند مشکلات عاطفی آینده را پیش بینی کند.
 
محققان آمریکایی تقریباً ۱۰۰ کودک را مورد مطالعه قرار دادند و دریافتند می‌توانند پیش بینی کنند که در سن ۷ سالگی کودکانی هستند که از افسردگی رنج می‌برند.
 
وزرات بهداشت آمریکا پیش‌تر اعلام کرده بود، اضطراب و افسردگی، سالانه ۵۶ میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می‌دهد و برای دولت هزینه‌های درمانی بسیار به بار می‌آورد.
 
این مطالعه در ژورنال JAMA Psychiatry  منتشر شد و نشان داد تقریباً از هر 5 کودک، علائم افسردگی آنها در طی چهار سال بدتر می‌شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک