مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/10/11 تعداد بازدید: 21
print
سردار سلیمانی پدری مهربان برای فرزندان شهدا

 پدری مهربان و قهرمانِ مقاومت و مبارزه

 
حاج قاسم پدر بود. همه او را بابا صدا می کنند. در جمع خانواده و فرزندان شهدای مدافع حرم نقش پدرانه را به خوبی ایفا می نمود.
 
پدرانشان برای امنیت و دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام سفر کرده و به مقام شهادت نائل آمدند.
 
فرزندان آنها در نبود پدر نیاز به مهر و محبت و نوازش پدرانه دارند.
 
حاج قاسم پدر تمام ایتام شهدا بود و چه خوب با ایشان انس و الفت می گرفتند.
 
در یکی از محافل خاندان شهدا و فرزندان مدافع شهید حضور پیدا نمود و چه اشتیاق و عطش دیدنش را داشتند.
 
هر کدام از فرزندان یا اعضای خانواده مدافع شهید حرف های شنیدنی و جالبی داشتند و فرزندانی که از نبود پدر می گفتند. نام حاج قاسم نقل محافل آنان بود.
 
در یکی از محافل دیدنی قولی به فرزند شهید داد و آن برگشت افتخار آمیز پیکر بابا بود. و حاج قاسم سلیمانی گفت: «من قول می دهم تا چند ماه آینده پیکر و نشانی از پدرتان به دست شما می رسد خیال تان راحت باشد.»
 
 فاطمه جعفری همسر شهید مدافع حرم انصاری از هم نشینی مهربانانه همسران و فرزندان مدافع حرم می گوید: «مثل یک خانواده بزرگی که پدر از دست داده اند شاید که دل فرزندان و خانواده های مان با هم نشینی کنار یکدیگر کمی آرام بگیرد. ما که درد یکدیگر را خوب می فهمیم. درد فرزندان مان را خوب می فهمیم. فرزندان شهیدی که ایمان دارند یک بار دیگر پدر از دست دادند.»
 
منبع: حوزه

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک