مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/28 تعداد بازدید: 60
print
 نماز خواندن چه فایده ای دارد؟ حجت الاسلام قرائتی پاسخ می دهد

حجت‌الاسلام قرائتی بابیان اینکه در تحقیقاتم درباره نماز به 250 خاصیت آن پی‌بردم، گفت: نماز مانند شیر که همه نیاز‌های نوزاد را برطرف می‌کند، همه نیاز‌های ما را برطرف می‌کند.
 
نماز خواندن چه فایده‌ای دارد؟/ حجت‌الاسلام قرائتی پاسخ می‌دهد
 
حجت‌الاسلام محسن قرائتی معلم و مفسر قرآن کریم در یکی از برنامه‌های درس‌هایی از قرآن به بیان خواص نماز پرداخت که در ادامه می‌آید.
 
اخیراً یک تحقیقی درباره نماز انجام دادم و در آن به بیش از ۲۵۰ نکته نماز پی‌بردم. من ۵۰ سال است طلبه هستم اما در عین حال نفهمیدم نماز این همه راز دارد. مثل شیر که همه نیاز‌ها و ویتامین‌های مورد نیاز نوزاد در آن وجود دارد یعنی هر چه نوزاد برای استخوان، دندان، مو، بدن چشم و... نیاز دارد در نماز جاسازی شده است.
 
همه کمالات را خدا در نماز جاسازی کرده است. همه نیاز‌های ما را خدا در نماز جاسازی کرده است. عدالت، نظم، حضور در صحنه، در نماز می‌گوییم السلام علینا و علی عباد الله الصالحین... نمی‌گوییم السلام علی ترک، لر، کرد، شرقی، غربی و... اینها در نماز کنار گذاشته می‌شود و همه یکسان می‌شوند.
 
 
منبع: فارس
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک