مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/04 تعداد بازدید: 11
print
 سرلشکر باقری: شیوع ویروس کرونا بشریت را در معرض آزمون بزرگی قرار داد

شیوع ویروس کرونا بشریت را در معرض آزمون بزرگی قرار داد
 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی ضمن تاکید بر اینکه مبارزه با ویروس کرونا نیازمند همبستگی و عزم جهانی است، از کشور چین به دلیل کمک به ایران تقدیر کرد.
 
سرلشکر محمد باقری با صدور پیامی به سپهبد لی زوا چنگ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارتش جمهوری خلق چین، ضمن تاکید بر اینکه مبارزه با ویروس کرونا نیازمند همبستگی و عزم جهانی است، از کشور چین به دلیل کمک به ایران تقدیر کرد.
 
متن پیام سرلشکر باقری به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
جناب آقای سپهبد لی زوا چنگ
 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارتش جمهوری خلق چین
 
شیوع ویروس کرونا (covid-۱۹) بشریت را در معرض آزمونی بزرگ برای سنجش سطح و میزان باور و پایبندی ملت‌ها و دولت‌ها به اصول اخلاقی و توجه به نوع‌دوستی و نشان دادن تمدن و فرهنگ آن‌ها قرار داد.
 
در این شرایط جلوه‌گری‌های انسانی کشور چین به رغم آنکه خود درگیر شیوع و مقابله با این بیماری خطرناک گردیده بود، تحسین همگان را برانگیخته است.
 
به نمایندگی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از حسن نیت و خیرخواهی و کمک‌های بهداشتی و درمانی مردمی، دولتی و نیز نیروهای مسلح جمهوری خلق چین برای کنترل و مقابله با ویروس کرونا قدردانی می‌کنم و امیدوارم مبارزه با این بیماری که نیازمند همبستگی و عزم جهانی و تلاش و احساس مسئولیت و همکاری بین‌المللی است به پیروزی و موفقیت کامل منتهی شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک