مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/10/18 تعداد بازدید: 208
print
سردار شکارچی: فرمانده کل قوا انتقام را فراتر از عملیات نظامی خواندند

فرمانده کل قوا انتقام را فراتر از عملیات نظامی خواندند
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: فرماندهی معظم کل قوا، انتقام را فراتر از عملیات نظامی خواندند و همانگونه که ایشان نوید دادند این تازه آغاز روزهای ذلت بیشتر آمریکا خواهد بود.
 
سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران با اشاره به مطالبه رهبر معظم انقلاب، مردم و مسئولان برای انتقام سخت خون شهید سلیمانی و دیگر همراهان مجاهدش، بیانات امروز رهبر انقلاب را تکمیل کننده اقدام موشکی سپاه خواند و گفت: فرماندهی معظم کل قوا در دیدار مردم قم انتقام را فراتر از کار نظامی و عملیات نظامی خواندند و همانگونه که ایشان نوید دادند این تازه آغاز روزهای ذلت بیشتر آمریکا خواهد بود.
 
وی تصریح کرد: رجزخوانی‌های پی در پی آمریکا نشان داده که توخالی‌ست و در برابر اقتدار انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت عددی به حساب نمی‌آید.
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به شخصیت سردار سلیمانی نیز اشاره و تاکید کرد: شهید سلیمانی بواسطه نابودی داعش که دست پروده آمریکا بود، استخوانی در گلوی دشمن بود. به هر حال خون با برکت شهید بیشترین آسیب را به آمریکا وارد کرد.
 
سردار شکارچی درباره عملیات موشکی «شهید سلیمانی» سپاه در پایگاه امریکایی عین الاسد اظهار داشت: با عملیات در عراق یک آرامشی به مردم داده شد که جمهوری اسلامی مقتدر و عملیاتی و به دور از شعار است و بر همین اساس مهمترین پایگاه آمریکا را مورد اصابت موشک قرار داد.
 
وی در پایان درباره عملیات جنگ روانی آمریکایی‌ها پس از حمله موشکی سپاه، تصریح کرد: آمریکا تلاش می‌کند با عملیات جنگ روانی نگاه خودشان را به اذهان دیکته کنند و خلاء خود را در بحث نظامی که بسیار در آن ضعف دارند، جبران کند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک