مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/16 تعداد بازدید: 24
print
 رئیس هیئت نظارت بر انتخابات گلستان: برای هر کرسی نمایندگی مجلس در گلستان ۳۳ نامزد با هم رقابت می کنند

برای هر کرسی نمایندگی مجلس در گلستان ۳۳ نامزد با هم رقابت می کنند
 
گرگان- رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان گلستان گفت: برای هر کرسی نمایندگی مجلس در گلستان ۳۳ نفر با هم رقابت می کنند.
 
حمیدرضا بهمنی‌نژاد شامگاه سه شنبه در گفتگوی ویژه خبری اظهارکرد: از مجموع ۴۱۸ نفری که نامزد انتخابات نمایندگی مجلس در گلستان بودند ۱۷ نفر انصراف داده و صلاحیت ۲۲۸ نفر معادل ۵۵ درصد کل ثبت نام کنندگان تأیید شد.
 
وی با بیان اینکه صلاحیت ۱۷۳ نفر یا تأیید نشد و یا رد صلاحیت شدند، افزود: برای هر کرسی نمایندگی در گلستان ۳۳ نفر با هم رقابت خواهند کرد.
 
بهمنی نژاد با اشاره به اینکه از ۱۵ الی ۲۱ بهمن فرصت رسیدگی به شکایات بود، گفت که شورای نگهبان صلاحیت ۸۳ نفر را تأیید کرده است که در مجموع به عدد ۲۲۸ نفر رسیدیم.
 
وی گفت: آمار ثبت نام کنندگان بالا بود و همین امر باعث شد که صدور رأی نهایی زمان بر شود.
 
بهمنی نژاد با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن ماه اسامی قطعی داوطلبان اعلام می شود، بیان کرد: از مهم ترین مأموریت های ما آموزش است که بدون آن نمی توانیم به اهداف تعریف شده دست پیدا کنیم.
 
وی افزود: هفت هزار ناظر داریم که آموزش های لازم را دیده اند و برای هر شعبه چهار ناظر در نظر گرفته شده است.
 
بهمنی نژاد با بیان اینکه هزار و ۳۸۹ شعبه اخذ رأی در گلستان وجود دارد، گفت: جمعی از ناظران هم در کنار عوامل ستادی و نظارتی فعال هستند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک