مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/10/07 تعداد بازدید: 147
print
ربات هایی که قدم می زنند و خودروها را شارژ می کنند

 

 فولکس واگن چند سالی است که ایده تولید ربات‌های متحرک برای شارژ خودرو را مطرح کرده است. این ربات‌ها برای اتصال به خودروها نیازی به دخالت انسان ندارند و می توانند این کار را به طور خودکار انجام دهند.
 
ربات‌های یادشده دارای ظرفیت بالایی برای ذخیره سازی انرژی هستند و می‌توانند نیاز خودروهای متعددی را در یک روز بدون نیاز به اتصال به منبع شارژ برطرف کنند.
 
 
 
 
 
این ربات ها بعد از اتمام ماموریت به ایستگاه شارژی که برایشان در نظر گرفته شده بازمی‌گردند و در صورت فراخوانده شدن برای شارژ اتومبیل جدیدی اقدام می‌کنند.
 
اجرای این ایده می‌تواند جایگزینی برای پمپ های شارژ خودروهای برقی باشد که تعداد آنها در حال حاضر در کشورهای مختلف جهان زیاد نیست و باید توجه داشت که ایجاد آنها مستلزم صرف هزینه زیاد و تغییر برخی زیرساخت های فعلی است. ظرفیت 
شارژ هر یک از این ربات های شارژر ۵۰ کیلووات اعلام شده است.
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک