مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/09 تعداد بازدید: 227
print
۹ دی روز تشخیص، تصمیم، دفاع و به دست آوردن نتیجه درست بود

۹ دی روز تشخیص، تصمیم، دفاع و به دست آوردن نتیجه درست بود

حجت‌الاسلام ولی نژادگفت: به معنای دیگر ۹ دی روز دفاع از مقام معظم رهبری و روز به‌ظهور و بروز رساندن این حقیقت که همه گوش به فرمان رهبری هستیم، بود.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد با تبریک فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی به تشریح ابعاد مختلف این روز پرداخت و اظهار کرد: ۹ دی در جمهوری اسلامی برای تمامیت نظام بود و متعلق به قوم و جناح و گروه خاصی نیست، در واقع ۹دی روز دفاع از اصل نظام و اصل انقلاب اسلامی است.

وی افزود: به معنای دیگر ۹ دی روز دفاع از مقام معظم رهبری و روز به‌ظهور و بروز رساندن این حقیقت که همه گوش به فرمان رهبری هستیم، بود.

حجت‌الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: حماسه ۹ دی زمانی رخ داد که مردم فهمیدند دشمن با همه توان برای به زانو درآوردن کشور به صحنه آمده است و رد پای دشمن را درخیابان ها و جنایات دیدند، بنابراین برای بیرون راندن دشمن از کشور و دفاع از انقلاب خود حماسه ۹ دی را خلق کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: در جریان فتنه ۸۸ آنچه که دشمن در خیابان‌ها به نمایش گذاشت مبارزه با انقلاب و مبارزه با تمامیت نظام بود نه دفاع از شخص یا جریان یا حزب خاص و در جواب فتنه مردم در حماسه ۹ دی نشان دادند از انقلابشان با تمام توان دفاع خواهند کرد.

ولی نژاد ادامه داد: در جریان واقعه ۹ دی مردم وقتی دیدند به مساجد، پایگاه‌های بسیج، موکب‌ها و خیمه‌های عزاداری حمله می‌شود و شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» سر می‌دهند مانند سیل در خیابان‌ها جاری شدند و همه چیز را از سر راه برداشتند و به زباله دان تاریخ فرستادند به همین دلیل روز ۹ دی به‌عنوان روز بصیرت نام گذاری شد این یعنی تشخیص درست، تصمیم درست، دفاع درست و به دست آوردن نتیجه درست.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک