مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/09/20 تعداد بازدید: 109
print
 پرچم نماز باید در جامعه اسلامی برافراشته شود

پرچم نماز باید در جامعه اسلامی برافراشته شود

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در حاشیه برگزاری بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز در جمع خبرنگاران گلستان اظهار کرد: بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز با هدف ترویج فرهنگ نورانی نماز در گلستان برگزار می شود.
وی از همکاری و هم افزایی تمامی دستگاه های مسئول استان در برگزاری این اجلاسیه خبر داد و افزود: امسال این اجلاسیه با عنوان «نماز و مدرسه» برگزار می شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه درصد بالایی از مساجد گلستان نماز جماعت را در سه نوبت چون صبح، ظهر و مغرب به صورت جماعت برگزار می کنند، گفت: بیشتر دستگاه های دولتی و دانشگاه ها نماز ظهر و عصر را به صورت جماعت برگزار می کنند.
وی با اشاره به اینکه نماز یکی از مهمترین موضوعاتی است که مورد توجه هیئت های مذهبی و دستجات عزاداری قرار دارد، یادآورشد: در ماه محرم زمانکی هیئت های مذهبی به دسته روی می پردازند و امکان برگزاری نماز جماعت ندارند به پخش اذان اقدام می کنند که این نشانه اهمیت قائل شدن برای فریضه مهم دینی است.
ولی نژاد نماز را هویت مسلمانان دانست و اظهار کرد: مسلمانان با نماز شناخته می شوند و هویت آن ها با این فریضه الهی گره خورده است.
وی افزود: همان گونه که پیامبر(ص) فرمودند نماز عَلم اسلام است و اساسا عَلم باید برافراشته باشد، پرچم نماز باید در هر کوه، برزن، بازار، خیابان، حوزه، دانشگاه، مدرسه و اداره برافراشته باشد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: یک نماز گذار در میدان مبارزه با استکبار جهانی یک مبارز خسته ناپذیر است که این تاثیرات بسیار مثبتی در جامعه خواهد داشت.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک