مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/13 تعداد بازدید: 496
print
وحدت موثرین سلاح برای مقابله با توطئه های دشمنان است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:سلاح وحدت موثرین سلاح برای مقابله با توطئه های دشمنان است

 مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان:

وحدت موثرین سلاح برای مقابله با توطئه های دشمنان است
 
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:سلاح وحدت موثرین سلاح برای مقابله با توطئه های دشمنان است
 
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: هفته وحدت فرصت مناسبی است تا با مرور دستاوردهای که در سایه وحدت، پس از پیروزی انقلاب اسلامی حاصل شده به تبیین ضرورت حفظ و افزایش وحدت و تعمیق آثار در بین اقوام و پیروان مختلف پرداخته و از هر گونه جدایی و تفرقه دوری کنیم چرا که سلاح وحدت در عصر حاضر مهم ترین و موثر ترین سلاح برای مقابله با توطئه های دشمن است.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:وحدت بین شیعه و سنی یک اصل خدشه ناپذیر است و همه باید روی این اصل پافشاری کنند و آن را را استحکام ببخشند.
 
ولی نژاد افزود: وحدت، سفارش مکتب و دین ماست؛ پیامبر اکرم (ص) و قرآن کریم همه را به وحدت، اتحاد و یگانگی توصیه کرده‌اند.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان گلستان، تصریح کرد: منافع ملت ما در وحدت ما نهفته است پس عقل و حکمت ایجاب می کند منافع دشمن را تامین نکنیم و منافع خود و جهان اسلام را تامین کنیم.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان در ادامه افزود: همانطور که شیعه و سنی در کشور ما متحد هستند و برای پیشرفت کشور همکاری می کنند، سایر کشورهای اسلامی هم ایران را الگو قرار دهند تا به پیشرفت برسند.
 
حجت الاسلام ولی نژاد با اشاره به سخنان امام راحل در گذشته که مردم را به وحدت دعوت می کردند، گفت: هر کسی که اختلافی بین شیعه و سنی  ایجاد کند آن شخص  نه شیعه است و نه سنی است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان وحدت را یک راهبرد برای انقلاب اسلامی می داند و اظهار کرد: ما با وحدت به  پیروزی رسیدیم و با وحدت پیروزی را حفظ کردیم.
 
وی گفت: منافع دشمنان ما در اختلاف ماست؛ یعنی اگر بین شیعه و سنی در کشور اختلافی وجود داشته باشد درواقع منافع دشمنان تامین شده است.
 
حجت الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: در مکتب امام یاد گرفتیم پیروزی های بزرگ درپرتو وحدت است و برای پیشرفت و به دست آوردن پیروزی های بزرگتر باید از یک فرمانده فرمان ببریم و آن فرمانده مقام معظم رهبری، عمود خیمه انقلاب است.
 
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک