مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/19 تعداد بازدید: 286
print
مقام شامخ زینب(س) در تبلیغ او بروز کرد

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:مقام شامخ زینب(س) در تبلیغ او بروز کرد

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان:
مقام شامخ زینب(س) در تبلیغ او بروز کرد
 
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:مقام شامخ زینب(س) در تبلیغ او بروز کرد
 
 
 
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد به مناسبت ایام اسارت خاندان پیامبر(ص)در گفتگو با اصحاب رسانه اظهار داشت:ایام اسارت اهل بیتِ امام حسین(ع)ایام سوزناک ودردناکی است زیرا در زمانی که داغدار عزیزترین ها بودند خانواده و فرزندان به اسارت برده شدند و اسارتی که بسیار تلخ و همراه با سختی بود.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:درمسیر تلخ اسارت اهل بیت (ع) خصوصا" گرسنگی،تشنگی، پیاده بودن، شدت ضربات شلاق،اهانت،کم خوابی و نداشتن استراحت کافی بسیار سخت بود.
 
وی افزود:در بعضی از شهرها نیز به هنگام حرکت اسرا سرمبارک امام حسین (ع)در حرکت بود واین تلخی را دو چندان می کرد.
 
ولی نژاد بیان کرد:در پرتو این کاروان اسیر اتفاق بزرگ رقم خورد و انتقال پیام کربلا از کوفه تا شام رقم خورد و این کاروان اسیر و رنج دیده توانستند پیام قیام عاشورا را به مردم کوفه در بین مسیر تا شام که عموما جمعیت فراوان جمع می شد انتقال دهند.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد:اسارت و مظلومیت این خاندان، موجب شد تا آرمان های شهدای کربلا تبلیغ و ترویج شود.
 
وی اظهار داشت:اسارت خاندان وحی باعث شد تا جامعه از قیام بسیار مهم مطلع شود و این قیام برای هیچ زمانی خاموش نشد.
 
ولی نژاد اظهار کرد:در جامعه غوغایی رخ داد که یزید قادر به کنترل جامعه نبود و بعداز ۳ سال سرنگون شد و همه دستاوردهای جهان اسلام با فداکاری،خون امام حسین(ع) و یارانش و تبلیغ اسرا ی کربلا بودکه توانست قیام را به ظهور و بروز برساند و ثمره آن برای همیشه در تاریخ بماند.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک