مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/31 تعداد بازدید: 47
print
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: کسانی که تربیون در اختیار دارند بدانند آبروی مومن از کعبه بالاتر است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: کسانی که قلم، رسانه و تریبون در اختیار دارند باید توجه کنند که آبروی مومن از کعبه بالاتر است و در فردای قیامت خداوند در خصوص حق و باطل می پرسد.

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت امام موسی کاظم (ع) اظهار کرد: کاظم به کسی می گویند که غضب ناک نمی شود و اگر غضبی رخ داد آن را فرو می نشاند و به همین دلیل امام هفتم را کاظم نامیدند.
وی با اشاره به اینکه امام موسی کاظم (ع) جمله مهمی دارند که برای زندگی بشر بسیار مهم است، افزود: ایشان فرمودند توجه داشته باشید اگر روزی دست کسی گردویی بود اما مردم گفتند آن در گران بها است آن فرد نباید تحت تاثیر حرف دیگران قرار گیر چرا که او خود می داند آن فقط یک گردو است و اگر روزی در دست خود در گران بها داشت و مردم گفتند آن در نیست و اهمیتی ندارد باید خود فرد ارزش آن را بداند و توجه ای به حرف دیگران نکند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: گاهی در جامعه افراد پایبند به اخلاق هستند اما مردم معتقدند که آن فرد ساده و یا خوش باور است و یا گاهی فرد عصبانیت مزاج را قاطع می دانند در صورتی که عصبانیت قاطعیت نیست و یا افردی که دروغ می گویند آن ها افراد با جرات می دانند که می توانند حرف بزنند.
وی اظهار کرد: کسانی که قلم، رسانه و تریبون در اختیار دارند باید توجه کنند که آبروی مومن از کعبه بالاتر است و در فردای قیامت خداوند در خصوص حق و باطل می پرسد، اخلاق، صداقت و درستی چون در گران بها ارزشمند است که باید به آن توجه شود.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک