مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/26 تعداد بازدید: 45
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: کانون فرهنگی بهترین فرصت برای کار تشکیلاتی ورشد خلاقیت جوانان است

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: کانون های فرهنگی بهترین فرصت برای کار تشکیلاتی و خلاقیت جوانان هستند.

کانون فرهنگی بهترین فرصت برای کار تشکیلاتی ورشد خلاقیت جوانان است
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: کانون های فرهنگی بهترین فرصت برای کار تشکیلاتی و خلاقیت جوانان هستند.
 
حجت الاسلام نور الله ولی نژاد اظهارکرد: کانون های فرهنگی تبلیغی از روز یک شنبه ۲۷ مهر ماه به مدت پنج روز در گلستان برای انتخابات کانون ها می توانند ثبت نام کنند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: همه علاقمندان و همچنین هیئات مذهبی، امامان روستا، شهری، پایگاه های فرهنگی و اجتماعی و مراکز و موسسات قرآنی علاقمند دعوت می شود تا نسبت به دریافت این مجوزی فوری اقدام کنند.
 
وی در ادامه در خصوص هدف از تشکیل و راه اندازی این کانون ها گفت: توسعه دامنه تشکل های دینی استان و بسترسازی جهت ایجاد کار تشکیلاتی برای افراد علاقمند در حوزه های فرهنگی و تبلیغی از اهداف این کانون ها است.
 
ولی نژاد ادامه داد: کانون های فرهنگی بهترین فرصت برای خلاقیت و فعالیت های فرهنگی برای اقشار مختلف مجموعه خوش ذوق استان بوده و در این ساختار می توانند به رقابتی سالم در حوزه کارکردهای فعالیت های فرهنگی داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه کارکرد کانون های فرهنگی گسترده است و مانند دیگر تشکل ها محدود به یک یا دو عملکرد نیست، اضافه کرد: کانون های فرهنگی بهترین فرصت جهت کار تشکیلاتی برای بزرگان، جوانان و شخصیت ها هستند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه با بیان این جمله که کارکرد کانون ها وسیع تر و گسترده تر از دیگر تشکل هاست، افزود: کانون های فرهنگی می توانند ده ها برنامه و کارهای اجرایی و اجتماعی را عملیاتی کنند.
 
وی با اشاره به رسالت کانون های فرهنگی در گام دوم انقلاب تصریح کرد: نقش این کانون ها در گام دوم بسیار خطیر است و با ایفای نقش اجتماعی، فرهنگی، دینی و حمایتی خدمات موثرتری برای اقشار جامعه اعم از کودک، نوجوان و بزرگسال خواهند دارند.
 
ولی نژاد در پایان از برگزاری انتخابات استانی کانون مداحان در سوم آبان ماه ۱۳۹۹ به صورت همایش یک روزه در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان خبر داد و افزود: همه کانون های فرهنگی که تا آخر هفته راه اندازی شوند می توانند در این انتخابات شرکت کنند.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک