مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/25 تعداد بازدید: 24
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: ولی فقیه راه گشای مسائل مختلف کشور است

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد با بیان این مطلب که ولی فقیه یک نعمت بزرگ برای نظام است، گفت: ولی فقیه کارگشا و راهگشای مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی، دینی، سیاسی و... در کشور است.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: ولی فقیه راه گشای مسائل مختلف کشور است

 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد با بیان این مطلب که ولی فقیه یک نعمت بزرگ برای نظام است، گفت: ولی فقیه کارگشا و راهگشای مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی، دینی، سیاسی و... در کشور است.
 
 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در چهارمین نشست هم‌اندیشی مدیران ادارات تبلیغات اسلامی این استان بابیان این مطلب که ولی‌فقیه یک نعمت بزرگ برای نظام است، اظهار کرد: ولی‌فقیه کارگشا و راه گشای مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی، دینی، سیاسی در کشور است.
 
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) در جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عمق نگاه ایشان به کشور برای نمایندگان، تعالی و پرهیز از حاشیه پردازی‌ها و مباحث کلان کشور است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: اگر قدرت ولی‌فقیه نبود نزاع‌ها و درگیری‌های زیادی در کشور رخ می‌داد و هرجایی که ولی‌فقیه وارد شد این مسائل را برطرف و گره مشکلات را باز کرد.
 
وی بابیان این مطلب که هرجایی که کشور به بن‌بست رسید، رهبری با فرمایشاتشان کشور را کنترل و به آرامش رساند، ادامه داد: در جریان گرانی بنزین و نزاع‌هایی که پیش‌آمده بود، اغتشاشگرانی که از خارج و داخل کشور توسط دشمنان نظام و انقلاب حمایت می‌شدند و این مشکلات را رقم‌زده بودن، مقام معظم رهبری(مدظله) با تیزبینی و هوشیاری دسیسه دشمن را خنثی کرد و ماجرا را خاتمه داد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور توضیح داد: وظیفه مسئولان این است که در این شرایط جامعه را امیدوار و سرپا نگه‌دارند تا به شرایط عادی برگردد.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد بیان داشت: با شرایط کرونا، علما برنامه‌های مذهبی خودشان را تعطیل کردند چون حفظ سلامتی مردم برایشان مهم و در اولویت قرار دارد تا مردم آسیب نبینند.
 
وی بابیان این نکته که آن چیزی که باید انجام شود و لازم‌الاجراست، مر قانون است افزود: دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های سازمان مرکز، اجرایی شود.
 
در ادامه حجت‌الاسلام دیلمی تصریح کرد: به‌روزرسانی آمار و اطلاعات در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مؤثر هستند و این موضوع درزمینهٔ های مختلف باید اتفاق بیفتد.
 
معاون امور فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ابراز داشت: ایجاد هسته‌های مقاومت یکی از مأموریت‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی است تا مؤلفه قدرت نرم در کنار حاکمیت قرار گیرد.
 
وی در پایان این نشست با اشاره به سامانه آموزشی مبشران ویژه روحانیون مستقر خاطرنشان کرد: روحانیون در این سامانه فعالیت بیشتری داشته باشند.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک