مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/05/10 تعداد بازدید: 9
print
  مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: هیچ رویدادی نمی تواند مردم را از محرم جدا کند

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: درس های عاشورا همواره زنده، حیات بخش و حرکت آفرین است و هیچ رویدادی نمی تواند مردم را از محرم جدا کند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: هیچ رویدادی نمی تواند مردم را از محرم جدا کند

 
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: درس های عاشورا همواره زنده، حیات بخش و حرکت آفرین است و هیچ رویدادی نمی تواند مردم را از محرم جدا کند.
 
 حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در جلسه استانی ستاد محرم که با حضور دستگاه های بهداشتی، امنیتی و فرهنگی استان در سالن شهید سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: درس های عاشورا همواره زنده، حیات بخش و حرکت آفرین است و هیچ رویدادی نمی تواند مردم را از محرم جدا کند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: مردم علاقمند به اهل بیت(ع) و به دنبال عزاداری امام حسین (ع) هستند و با ارتباط گیری در مجلس و عزای امام حسین (ع) به آرامش، رفع گرفتاری و حاجات خود دست می یابند.
 
وی با اشاره به این مطلب که محرم امسال را یا در وضعیت قرمز و یا در وضعیت سفید کرونا تجربه خواهیم کرد، افزود: ستاد استانی محرم به دنبال برگزاری مراسم عزاداری حسینی با رعایت پروتکل های بهداشتی هست تا بر آمار مبتلایان بیماری کرونا اضافه نشود.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد اظهار داشت: عاشورا و حماسه حسینی رویدادی است که در طول تاریخ درس آموز است و جلوه ای از آن را در عاشورای امام خمینی(ره) و در نتیجه استقرار حکومت اسلامی دیده ایم.
 
وی تاکید کرد: تعدادی از هیئات مذهبی و مداحان با حفظ پروتکل بهداشتی در سراسر شهرهای استان شناسایی شده اند تا در یکی از میادین شهری سینه زنی می‌کنند و با بهره گیری از سخنرانان و مداحان برتر به‌عنوان الگو عزاداری عزاداری حسینی را برگزار کنند و از صدا و سیما نهم پخش شود تا همه عزاداران حسینی از آن استفاده کنند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: عزادارانی که نتوانند در این میادین حضور داشته باشند از ظرفیت عزاداری در صدا و سیما، فضاهای مجازی و دیگر رسانه ها استفاده خواهند کرد و همه مردم گلستان به هر طریقی عزادار امام حسین (ع) خواهند بود.
 
وی بیان داشت: با شرایط کرونا، مردم می توانند شور حسینی را به خانه ها خود ببرند و با برپایی مراسم سوگواری همه منازل خود را حسینیه کنند.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد با بیان این نکته که نباید در این ایام و شرایط سخت کرونا محرومان را از یاد ببریم، اضافه کرد: محرم بهترین فرصت جهت هدایت نذورات و توزیع نیازمندی های محرومین است و ضروری است تا با رعایت مسائل وقفی و ساز و کار مناسبت به این خدمت مهم پرداخت.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک