مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/01 تعداد بازدید: 73
print
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: مردم ایران همدلی و همزبانی را دردوم اسفند به دنیا ثابت خواهند کرد

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مردم همدلی و همزبانی را در دوم اسفند به دنیا ثابت خواهند کرد.

 مردم ایران همدلی و همزبانی را دردوم اسفند به دنیا ثابت خواهند کرد

 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مردم همدلی و همزبانی را در دوم اسفند به دنیا ثابت خواهند کرد.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهارکرد: باردیگر ملت سرفراز ایران اسلامی در دوم اسفند حماسه دیگری را رقم خواهند زد.
 
وی افزود: امام خمینی (ره) معمار بزرگ انقلاب اسلامی مردم را صاحبان اصلی نظام دانسته و مشارکت آنها را ضامن تداوم انقلاب و همچنین همبستگی میان مردم را عامل اصلی خنثی کردن توطئه های دشمنان در داخل و خارج بیان کرده است.
 
ولی نژاد گفت: امام بزرگوار (ره) بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید و بر این اعتقاد بودند که میزان رای مردم بعد از انقلاب نباید در مقایسه با قبل از انقلاب از سطح کمتری برخوردار باشد چرا که تبلیغات دشمنان در خارج از کشور و شکست خوردگان سیاسی در داخل، آن را بهانه ای برای ناکارآمدی و مایوس شدن مردم از انقلاب و نظام دانسته و از آن بهره برداری های مغرضانه سیاسی می کنند.
 
وی با اشاره به نگاه دشمنان قسم خورده و استکبار جهانی به رهبری آمریکا بیان کرد: آنها مدت ها است در تلاش هستند تا حضور مردم را کمرنگ، اعتماد بین مردم و نظام را کاهش، دل سردی در انتخابات را حاکم و با این سرمایه گذاری خویش آزموده را بار دیگر بیازمایند ولی امروز مردم ما از شرارت های دشمنان آگاهند و با تاسی از سردار دل ها شهید سپهبد سلیمانی آموخته اند که در همه شرایط باید از انقلاب دفاع و از رهبری پیروی و اطلاعت کنند.
 
وی اظهارداشت: یقیناً مردم با خلق حماسه ملت ایران در دوم اسفند با دلگرمی بیشتر به مبارزه خویش ادامه خواهند داد.
 
عضوشورای فرهنگ عمومی استان گلستان تاکید کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران امید ملت های مظلوم و تکیه گاه محکم رزمندگان در جبهه های حق علیه کفر والحاد و شرک است امروز رزمندگان در سوریه و لبنان و فلسطین و یمن و عراق و غیره با تکیه بر تفکر بسیجی ملت ایران در حال مقاومت و پیش روی است.
 
ولی نژاد خاطر نشان کرد: ما یاد گرفته ایم که به ملت توصیه نکنیم و آموختیم که به ملت بگوئیم که ما هم با شما در خلق حماسه دوم اسفند خواهیم آمد و برگ زرینی دیگری را در انقلابمان ورق خواهیم زد و و با شادی ملت بزرگ ایران، به سمت ساختن ایران بزرگ خواهیم رفت و ایران را سربلندتر از گذشته و عزتمندتر از دیروز در تاریخ ثبت و به نسل آینده خواهیم آموخت.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک