مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/19 تعداد بازدید: 18
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: مبلغان همیار سلامت روانی به بیمارستان های گلستان اعزام شدند

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مبلغان همیاران سلامت روانی به بیمارستان های گلستان اعزام شدند.

مبلغان همیار سلامت روانی به بیمارستان های گلستان اعزام شدند
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مبلغان همیاران سلامت روانی به بیمارستان های گلستان اعزام شدند.
 
 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه دوشنبه از اعزام مبلغان همیاران سلامت روانی به بیمارستان های گلستان خبر داد و اظهارکرد: این طرح با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و اوقاف استان انجام می‌شود.
 
وی گفت: این طرح با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه استان و نهادهای حوزوی راه اندازی شده است و تمهیدات لازم جهت حضور طلاب جهادی در بیمارستان ها به منظور ضرورت امیدبخشی و حفظ و پایداری بهداشت و سلامت روانی مبتلایان و مراجعان، رعایت مسائل شرعی در تجهیز و تدفین اموات کرونایی و قرائت نماز میت انجام شده است.
 
ولی نژاد با بیان این نکته که مبلغان نقش مهمی در سلامت روح و روان جامعه دارند، گفت: مبلغان به مردم توصیه کنند که به نظرات کارشناسان بهداشت اهمیت بدهند.
 
عضو شورای اطلاع‌رسانی گلستان افزود: با توجه به تعطیلی مراسم مذهبی در سطح جامعه، صداوسیما نسبت به پخش مراسم های مذهبی از جمله مراسم قرآن، دعا و مداحی به‌ویژه در ایام اعتکاف اقدام لازم و جدی به عمل آورد.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک