مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/07 تعداد بازدید: 106
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: ماه رجب فرصتی برای خودسازی است , مراسم اعتکاف در گلستان لغو شد

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که ماه رجب فرصتی برای خودسازی است، گفت: مراسم اعتکاف به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا در گلستان لغو شد.

 

ماه رجب فرصتی برای خودسازی است/مراسم اعتکاف در گلستان لغو شد
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که ماه رجب فرصتی برای خودسازی است، گفت: مراسم اعتکاف به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا در گلستان لغو شد.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب و میلاد امام باقر (ع) اظهار کرد: ماه رجب ماه پرفضیلت و فرصتی برای خودسازی است.
 
وی افزود: این ماه سرشار از فضیلت بوده و به تعبیری ماه خداست و در روایات بیان شده که اگر کسی فضائل ماه رجب را درک نکند، نمی تواند فضیلت ماه شعبان و رمضان را درک کند.
 
ولی نژاد با بیان اینکه این ماه، شروعی برای فصل نیایش است، گفت که در این ماه رجب به دعا و نماز و نوافل و روزه مستحبی بسیار سفارش شده است.
 
وی با اشاره به اینکه در ماه رجب اعتکاف برگزار می شود، گفت: اما در گلستان با پیشنهاد کمیته بهداشت استان به دلیل پیشگیری از بیماری کرونا این برنامه را لغو کردیم.
 
ولی نژاد توضیح داد که مردم می توانند آن سه روز را در منازل خود روزه بگیرند و اعمال آن را انجام دهد.
 
وی اضافه کرد که بنا داریم در دهه آخر ماه رمضان اعتکاف برگزار کرده تا مردم از فضایل این عمل برخوردار شوند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اضافه کرد: میلاد با برکت امام علی (ع) در این ماه واقع شده و نوع و اصل ولادت از عظمتی خاص برخوردار است.
 
ولی نژاد با اشاره به مبعث پیامبر(ص) گفت: پیامبر (ص) در ماه مبارک رجب به یک مأموریت بزرگ مأمور شد.
 
وی گفت: باید از این ماه استفاده کرد و برای همه جوان ها و بیماران و مردم دعا کرد.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک