مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/29 تعداد بازدید: 20
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در گلستان راه اندازی شد

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در گلستان راه اندازی شد.

قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در گلستان راه اندازی شد
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در گلستان راه اندازی شد.
 
حجت‌الاسلام نورالله نژاد از برپایی ستاد مردمی مبارزه با کرونا در گلستان خبرداد و اظهار کرد: متولی این امر سازمان تبلیغات بوده اما عمده کار توسط مردم و گروه‌های مردمی، تشکل های دینی و مذهبی انجام می‌شود.
 
وی افزود: گروه‌های فعال و فراوانی در استان شکل گرفته و ستادی تحت عنوان شهید حاج قاسم سلیمانی با ساختار مشخص در حال فعالیت است.
 
ولی نژاد گفت: گروه‌های حاکمیتی مانند سپاه، دانشگاه علوم پزشکی، اوقاف، آستان قدس، نهادهای حوزوی، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، هلال احمر، استانداری، فرمانداران، ائمه جمعه و شهرداری‌ها وظیفه پشتیبانی این گروه را برعهده دارند.
 
وی بیان کرد: گروه های مردمی هم شامل سمن های دینی و مذهبی، شورای هیئت مذهبی، کانون مداحان، مراکز قرآنی، انجمن اسلامی، کانون های فرهنگی، بانوان فرهیخته، رسانه سراج، و غیره در این قرارگاه حضور دارند.
 
ولی نژاد با اشاره به ساختار عملیاتی این قرارگاه، توضیح داد: گروه فرهنگی و تبلیغاتی، گروه پشتیبانی، (تهیه ماسک و مواد ضدعفونی کننده و عملیات ضد عفونی)، گروه رسانه (وظیفه آرامش مردم و همراهی مردم)، گروه فنی و گروه عملیات از جمله بخش های این قرارگاه است.
 
وی گفت: تمام تمرکز ما این است که مردم مانند حادثه سیل، به کمک دولت و حاکمیت آمده و اکنون هم این عمل اتفاق افتاده است و قسمت عمده کار از قبیل تولید مسام، ضدعفونی معابر و غیره توسط مردم انجام می شود.
 
ولی نژاد بیان کرد: همچنین برخی از روحانیون و طلاب اعلام آمادگی کردند که غسل و تدفین اموات کرونا را انجام دهند.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک