مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/19 تعداد بازدید: 38
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: طرح «اسلام ستیزی» غرب نشانه هراس از گسترش اسلام است

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه «اسلام ستیزی» غرب نشانه هراس از گسترش اسلام است گفت: اقدام نشریه فرانسوی، بیانگر توطئه و غرض ورزی علیه پیروان رو به رشد پیامبر است.

طرح «اسلام ستیزی» غرب نشانه هراس از گسترش اسلام است
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه «اسلام ستیزی» غرب نشانه هراس از گسترش اسلام است گفت: اقدام نشریه فرانسوی، بیانگر توطئه و غرض ورزی علیه پیروان رو به رشد پیامبر است.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد اظهار کرد: اخیراً نشریه فرانسوی شارلی ابدو اقدام به هتک حرمت و توهین به ساحت پیامبر (ص) کرده و این توهین علیه شخصیت‌های مذهبی مسلمانان در طول تاریخ بی سابقه نیست و همواره از سوی معاندان و مغرضان شاهد این اهانت‌ها هستیم.
 
وی افزود: اساساً پیام رهبر معظم انقلاب در محکومیت این نشریه فرانسوی جامع و کامل بود و همه ما باید به حمایت از پیام رهبری نسبت به محکومیت این نشریه فرانسوی اقدام کرده و انزجار جهانی علیه نشریه شارلی ابدو به وجود آید.
 
ولی نژاد ادامه داد: کتاب آیات شیطانی که در گذشته منتشر شده و اهانت‌های دیگر در طول تاریخ به شخصیت‌های مذهبی نشان از کینه‌توزی علیه مسلمان دارد.
 
وی بیان کرد: این اقدام نشریه خارجی، نشانه‌ای از توطئه و غرض ورزی علیه پیروان رو به رشد پیامبر (ص) است و هیچ نشریه و رسانه‌ای نباید این حق را به خود بدهد که به شخصیت منزه و مورد احترام بیش از یک میلیارد نفری اهانت کند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه طرح «اسلام ستیزی» غرب نشان هراس از گسترش اسلام است، اضافه کرد: اهانت به پیامبر (ص) اهانت به همه مسلمانان و همه ادیان است زیرا اساساً تمامی ادیان دارای پیروان بوده و صاحبان نشریه باید برای این تفکر دینی ارزش و اهمیت قائل شوند.
 
ولی نژاد با بیان اینکه نباید این اهانت نادیده گرفته شود، تاکید کرد: نباید احدی در جهان به خود اجازه چنین کاری داده و علاوه بر مسلمانان سایر ادیان و ملل جهان هم باید عمل چنین نشریه‌ای را محکوم کنند.
 
وی گفت: ما این اهانت را به شدت محکوم کرده و مسلمانان نباید به راحتی از این جرم و خیانت بگذرند.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک