مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/11/15 تعداد بازدید: 51
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: زنان نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشتند

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: زنان در پیروزی انقلاب نقش برجسته و تعیین کننده ای داشتند.

 حجت الاسلام نورالله ولی نژاد عصر چهارشنبه در همایش فجرآفرینان فاطمی اظهارکرد: زهرایی بودند و فاطمی بودن کار نشدنی نیست و باید بانوان از سیره این بانوی بزرگوار الگوبرداری کنند.

 

وی افزود: شخصی که به این صفات آراسته باشد به یک بانوی اجتماعی تبدیل شده و در جامعه خوش نقش خواهد بود.

 

ولی نژاد بیان کرد: در انقلاب اسلامی برخی در ابتدا تصور می‌کردند که لازم نیست زن ها در میادین حضور داشته باشند ولی تعبیر و تفسیر امام راحل متفاوت بود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اضافه کرد: امام فرمودند، خانم ها باید در انقلاب نقش داشته و نقش آنها هم برجسته و تعیین کننده باشد.

 

وی با بیان اینکه امام (ره) دید گسترده‌ای داشت و همه چیز را می‌دید، گفت: بنابراین اجازه دادند زن ها در زیر گلوله و موشک و تفنگ حاضر شوند.

 

ولی نژاد بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب هم امام فرمود نقش زن ها در انقلاب کمتر از مردها نیست.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اضافه کرد: با این ویژگی‌ها نقش زن، اجتماعی، سیاسی و وسیع بوده و در همه برهه‌های حساس جامعه حضور دارد.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک