مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/03 تعداد بازدید: 91
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: دختر در مکتب اسلام از احترام و جایگاه بالایی برخوردار است

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: دختر در مکتب اسلام از احترام و جایگاه بالایی برخوردار بوده و دختران مایه برکت خانه و خانواده معرفی شده اند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: دختر در مکتب اسلام از احترام و جایگاه بالایی برخوردار است

 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: دختر در مکتب اسلام از احترام و جایگاه بالایی برخوردار بوده و دختران مایه برکت خانه و خانواده معرفی شده اند.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر اظهار کرد: حضرت معصومه (س) هم قبل از تولد و هم بعد از تولد مورد سفارش فراوان بودند.
 
وی افزود: ایشان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و بعد از وفات ایشان هم آرامگاه شأن مرجع و پناه همه مردم شد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نام شهر قم در تاریخ به دلیل حضور و وجود ایشان مشهور شده و این بزرگی جایگاه و شأن و مقام حضرت معصومه (س) را نشان می‌دهد.
 
وی با بیان اینکه از تولد حضرت معصومه (س) تا تولد امام رضا (ع) دهه کرامت نامیده شده ادامه داد: حضرت معصومه (س) کریمه اهل بیت و امام رضا (ع) کریم اهل بیت هستند و این دهه سراسر احسان، بخشش، عنایت، توجه و غیره است و همه مردم شادمان هستند و به ایشان توسل می‌کنند.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد اضافه کرد: در سال جاری که مردم درگیر کرونا هستند قطعاً به این بزرگواران در دهه کرامت متوسل شده و عاجرانه می‌خواهند این بلیه را از سر بشریت بردارد و آرامش را بازگرداند.
 
وی در پایان این گفتگو با اشاره به جایگاه دختر در مکتب اسلام با حدیثی از پیامبر(ص) ابراز کرد: دختران مایه برکت و بشارت بوده و کسانی که دختر دارند از جایگاه بالاتری برخوردار هستند
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک