مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/02/07 تعداد بازدید: 36
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد: ​راه اندازی سامانه تلفنی پاسخگویی به سؤالات شرعی در گلستان

حجت الاسلام ولی نژاد گفت: سامانه تلفنی 3821 برای پاسخگویی به سؤالات شرعی و احکام مردم گلستان در ماه مبارک رمضان راه اندازی شده است.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد: ​راه اندازی سامانه تلفنی پاسخگویی به سؤالات شرعی در گلستان

 
حجت‌الاسلام ولی نژاد گفت: سامانه تلفنی 3821 برای پاسخگویی به سؤالات شرعی و احکام مردم گلستان در ماه مبارک رمضان راه اندازی شده است.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی‌نژاد امروز در گفتگو با اصحاب رسانه این استان اظهار کرد: رمضان ماه متفاوت، سرآمد و قله است و مسلمانات از ماه شوال چشم به راه ماه مبارک رمضان هستند.
 
وی تأکید کرد: در ماه مبارک رمضان به انفاق در راه خداوند سفارش شده و ماه رمضان امسال به دلیل شیوع کرونا با سال های گذشته متفاوت است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان اذعان کرد: شیوع کرونا به بسیاری از مشاغل خسارت زد و بخشی از مردم به شدت با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه شدند و در این شرایط انفاق و دستگیری از نیازمندان و محرومان بیشتر احساس می‌شود.
 
وی به فرمان مقام معظم رهبری به اجرای رزمایش همدلی و مواسات و کمک مؤمنان اشاره کرد و گفت: در ماه رمضان امسال هر کسی باید در حد توان خود در تأمین معیشت مردم مشارکت کند و دستگیر نیازمندان و محرومان باشد.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد خاطرنشان کرد: ملت ایران در عرصه های مختلف همراه بودند و در عرصه مقابله با کرونا نیز سنگ تمام گذاشتند، نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم محور است و دولتمردان و مسئولان با همراهی مردم موفق هستند.
 
وی تصریح کرد: مردم در سال های گذشته به یاد اموات و درگذشتگان خود سفرهای افطاری پهن می کردند اما امسال به دلیل شیوع کرونا می توانند سفره‌های افطاری را به شکل متفاوت برپا کنند و هزینه های افطاری را در قالب بسته های معیشتی درب منزل محرومان و نیازمندان توزیع کنند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان فرمان برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه را صادر کردند که مردم کشورمان به‌ویژه گلستان به این فرمان لبیک گفتند و هر روز بسته های معیشتی در نقاط مختلف استان گلستان توزیع می‌شود و همه این اقدامات با همت و مشارکت مردم در حال انجام است.
 
وی تصریح کرد: به دلیل شیوع کرونا تعطیلی مساجد تداوم دارد و برای جایگزینی مساجد در ماه مبارک رمضان اقدامات مختلفی تعریف شده و تمامی روحانیون را مأمور کردیم تا در ایام شیوع کرونا در فضای مجازی نسبت به بیان احکام شرعی و سخنان معنوی اقدام کنند.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد یادآور شد: سامانه تلفنی ۳۸۲۱ برای پاسخگویی به سؤالات شرعی و احکام مردم گلستان در ماه مبارک رمضان راه اندازی شده است و حوزه های علمیه نیز در این بخش وارد شدند و به سؤالات شرعی مردم پاسخ می دهند.
 
وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان در حوزه قرآنی برنامه های مختلفی تدارک دیده شده است، گفت: ماه رمضان ماه قرآن کریم است و امیدواریم بتوانیم نهایت بهره را از این ماه ببریم.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تأکید کرد: در شرایط فعلی با توجه به شیوع کرونا بخشی از نیاز معنوی مردم از طریق فضای مجازی برطرف می‌شود و در ادامه هر زمان که دستورالعمل جدیدی صادر شود و تصمیم به بازگشایی مساجد و برداشتن محدودیت ها شود برنامه های دیگری در نظر گرفته خواهد شد.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک