مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/22 تعداد بازدید: 12
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد: ​آغاز ثبت نام داوطلبان در انتخابات کانون مداحان گلستان

حجت الاسلام ولی نژاد از ​آغاز ثبت نام داوطلبان در انتخابات کانون مداحان گلستان از ۲۰ تیر خبر داد و گفت: انتخابات کانون مداحان استان سوم مرداد همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد: ​آغاز ثبت نام داوطلبان در انتخابات کانون مداحان گلستان

 
حجت‌الاسلام ولی نژاد از ​آغاز ثبت نام داوطلبان در انتخابات کانون مداحان گلستان از ۲۰ تیر خبر داد و گفت: انتخابات کانون مداحان استان سوم مرداد همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
 
حجت‌الاسلام «نورالله ولی نژاد» به خبرنگاران گفت: تبلیغات اسلامی استان گلستان آمادگی دارد که از داوطلبان برای انتخابات کانون مداحان از (۲۰ تیر) ثبت نام کند.
 
وی ادامه داد: انتخابات کانون مداحان استان گلستان در تاریخ سوم مرداد همزمان با سراسر کشور برگزار می ‌شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان یادآور شد: اعضای کانون مداحان استان با رای مستقیم مداحان استان گلستان انتخاب می شوند.
 
وی با اشاره به فعالیت بیش از سه هزار مداح در گلستان گفت: این مداحان در استان گلستان همکاری های خوبی با تبلیغات اسلامی استان و مردم در برگزاری مراسم دارند.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد ضمن تقدیر از تلاش اعضای کانون مداحان و شعرای آیینی استان گلستان در دوره گذشته، افزود: کسانی که آمادگی ثبت نام دارند با هماهنگی اداره‌های تبلیغات اسلامی و آگاهی یافتن از شرایط ثبت نام می توانند اقدام کنند.
 
وی بیان داشت: پس از ثبت نام بررسی صلاحیت کاندیدها انجام می‌شود و همچنین مدت زمانی برای تبلیغات و معرفی داوطلبان در نظر گرفته شده است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: پس از برگزاری انتخابات نیز به شکایت و انتقادی رسیدگی می‌شود و بعد از تایید انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی استان را با رای منتخبان معرفی خواهیم کرد.
 
وی تاکید کرد: در صورت مساعد بودن شرایط در روز ۱۷ مرداد یک برنامه ملی با حفظ پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود و رسمیت کانون مداحان اعلام خواهد شد.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد ابراز داشت: با توجه به انتخابات صنفی است در روز سوم مرداد تجمعی نخواهیم داشت و این انتخابات به صورت مراجعه موردی با حفظ ماسک و پروتکل های بهداشت و با نظر دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود.
 
وی گفت: تقریبا بیش از ۹۵ درصد از مداحان استان گلستان شناسنامه دار فعالیت می‌کنند و امیدواریم که تمامی مداحان استان در دوره جدید شناسنامه دار شوند.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک