مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/24 تعداد بازدید: 82
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد: اعلام آمادگی طلاب گلستان جهت همکاری با پرستاران

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: روحانیون و طلاب گلستان جهت همکاری با پرستاران و مجموعه های بهداشتی اعلام آمادگی کردند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد: اعلام آمادگی طلاب گلستان جهت همکاری با پرستاران

 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: روحانیون و طلاب گلستان جهت همکاری با پرستاران و مجموعه های بهداشتی اعلام آمادگی کردند.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در شرایط امروز که جامعه از بحران بیماری کووید۱۹ رنج می برد همه مردم باید همکاری کنند تا بر نگرانی جامعه نیفزایند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: کرونا ویروس خطرناکی است و شیوع آن بالا است و در صورتی که همه رعایت نکنند ممکن است دامنه آن وسیع شود.
 
وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز در خصوص کروناویروس فرمودند اگر همه مردم برای کنترل بیماری همکاری کنند یک حسنه و ثواب محسوب می‌شود و کسانی که موجب شیوع و نشر آن شوند اقدام آنها گناه و سیئه محسوب می‌شود.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد یادآور شد: به همه مساجد و هیئات مذهبی اعلام کردیم از برگزاری هر گونه مراسم مذهبی اعم از ولادت ها و شهادت ائمه(علیه السلام) اجتناب کنند، همچنین امسال برای سلامتی مردم اعتکاف را تعطیل کردیم و به مساجد و ائمه جماعات و نمازگزاران اعلام شده تا جایی که ممکن است برپایی نمازهای جماعت را تعطیل کنند تا موجب تجمع نشود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد نمازهای جماعت در استان گلستان برای پیشگیری از کرونا تعطیل شده است و آن تعداد اندکی از مساجد که همچنان نماز جماعت برپا می‌کنند به زودی تعطیل خواهند کرد.
 
وی متذکر شد: به روحانیون و طلاب سپرده شد تا علاوه بر اینکه از برگزاری مراسم پرهیز کنند حداکثر همکاری را با مجموعه های بهداشتی، خدماتی و اجرایی داشته باشند و حتی طلاب گلستانی آمادگی دارند با فراگیری آموزش ابتدایی به کمک پرستاران بشتابند و در بخش هایی که کمبود پرستار وجود دارد برای درمان مبتلایان به کرونا با بخش درمانی مشارکت کنند.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد بیان کرد: ضدعفونی معابر سطح شهر توسط تشکل های دینی، هیئت های مذهبی، بچه های مسجد، گروه های جهادی و بسیج در حال انجام است و این اقدام همچنان ادامه دارد و اگر امکانات و مواد ضدعفونی کننده را به میزان کافی در اختیار داشته باشند، می توانند کار خود را توسعه بدهند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در پایان خاطرنشان کرد: اکیداً از مردم درخواست می‌کنیم برای قطع زنجیره انتقال همکاری جدی داشته باشند و در مراقبت ها و بهداشت محیط کوتاهی نکنند چراکه به فرموده رهبر معظم انقلاب کوتاهی گناه نابخشودنی است.

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک